Na terenie m.st. Warszawy znajduje się 1492 zespoły przystankowe i 51 stacji kolejowych obsługiwanych przez Zarząd Transportu Miejskiego. Poniżej znajduje się ich lista.
Lista alfabetyczna[]
Spis zespołów przystankowych na terenie Warszawy wg liter. W nawiasie podano numer przystanku w ewidencji Zarządu Transportu Miejskiego. Stan na dzień 2024-03-05.
0-9 A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
0-9[]
- 1. Praskiego Pułku (nr 2293, rozkłady jazdy)
- 1 Sierpnia (nr 4009, rozkłady jazdy)
- 11 Listopada (nr 1076, rozkłady jazdy)
A[]
- Abrahama (nr 2145, rozkłady jazdy)
- Adamieckiego (nr 4123, rozkłady jazdy)
- Adampolska (nr 2138, rozkłady jazdy)
- Afrykańska (nr 2143, rozkłady jazdy)
- Agrykola (nr 7072, rozkłady jazdy)
- Akcent (nr 6034, rozkłady jazdy)
- Aleja 3 Maja (nr 7064, rozkłady jazdy)
- Aleja Bohaterów Września (nr 4082, rozkłady jazdy)
- Aleja Jana Pawła II (nr 7087, rozkłady jazdy)
- Aleja Lotników (nr 3011, rozkłady jazdy)
- Aleja Reymonta (nr 6046, rozkłady jazdy)
- Aleja Wielkopolski (nr 4122, rozkłady jazdy)
- Aleja Witosa (nr 3060, rozkłady jazdy)
- Aleja Zieleniecka (nr 2001, rozkłady jazdy)
- Aleksandrów (nr 2222, rozkłady jazdy)
- Algierska (nr 2203, rozkłady jazdy)
- Alpejska-Instytut (nr 2025, rozkłady jazdy)
- Aluzyjna (nr 1366, rozkłady jazdy)
- Ambaras (nr 1108, rozkłady jazdy)
- Ananasowa (nr 3074, rozkłady jazdy)
- Andersena (nr 6023, rozkłady jazdy)
- Andrutowa (nr 3052, rozkłady jazdy)
- Anielewicza (nr 7083, rozkłady jazdy)
- Annopol (nr 1087, rozkłady jazdy)
- Anny German (nr 6215, rozkłady jazdy)
- Anny Jagiellonki (nr 6074, rozkłady jazdy)
- Antka Rozpylacza (nr 5103, rozkłady jazdy)
- Antoniewska (nr 3075, rozkłady jazdy)
- Arabska (nr 2204, rozkłady jazdy)
- Arbuzowa (nr 3099, rozkłady jazdy)
- Archimedesa (nr 5054, rozkłady jazdy)
- Areszt Śledczy Białołęka (nr 1565, rozkłady jazdy)
- Areszt Śledczy Grochów (nr 2365, rozkłady jazdy)
- Areszt Śledczy Służewiec (nr 3270, rozkłady jazdy)
- Arkadyjska (nr 5081, rozkłady jazdy)
- Armatnia (nr 5097, rozkłady jazdy)
- Armii Krajowej (nr 2282, rozkłady jazdy)
- Aroniowa (nr 1291, rozkłady jazdy)
- Aspekt (nr 6024, rozkłady jazdy)
- Astronautów (nr 4084, rozkłady jazdy)
- Ateńska (nr 2150, rozkłady jazdy)
- Atrakcyjna (nr 1224, rozkłady jazdy)
- Augustów (nr 1558, rozkłady jazdy)
- Augustówek (nr 1559, rozkłady jazdy)
- Augustówka (nr 3078, rozkłady jazdy)
- AWF (nr 6008, rozkłady jazdy)
B[]
- Bacha (nr 3338, rozkłady jazdy)
- Baleya (nr 4034, rozkłady jazdy)
- Balkonowa (nr 1216, rozkłady jazdy)
- Banacha (nr 4108, rozkłady jazdy)
- Banacha-Szpital (nr 4030, rozkłady jazdy)
- Barei (nr 1404, rozkłady jazdy)
- Barszczewska (nr 6079, rozkłady jazdy)
- Bartłomieja (nr 3247, rozkłady jazdy)
- Bartnicza (nr 1157, rozkłady jazdy)
- Bartoszycka (nr 2161, rozkłady jazdy)
- Bartycka (nr 3057, rozkłady jazdy)
- Bartyki (nr 3156, rozkłady jazdy)
- Baseny Inflancka (nr 7081, rozkłady jazdy)
- Batalionów Chłopskich (nr 5048, rozkłady jazdy)
- Batalionu AK Bałtyk (nr 3427, rozkłady jazdy)
- Batalionu Miotła (nr 5113, rozkłady jazdy)
- Batalionu Platerówek (nr 1009, rozkłady jazdy)
- Batalionu Włochy (nr 4254, rozkłady jazdy)
- Batumi (nr 3093, rozkłady jazdy)
- Bazyliańska (nr 1158, rozkłady jazdy)
- Beethovena (nr 3325, rozkłady jazdy)
- Belgradzka (nr 3200, rozkłady jazdy)
- Bellottiego (nr 5166, rozkłady jazdy)
- Bełdan (nr 3248, rozkłady jazdy)
- Bełzy (nr 4205, rozkłady jazdy)
- Bennetta (nr 4203, rozkłady jazdy)
- Berensona (nr 1287, rozkłady jazdy)
- Berensona-Kanał (nr 1561, rozkłady jazdy
- Berestecka (nr 4051, rozkłady jazdy)
- Berezyńska (nr 2251, rozkłady jazdy)
- Bergamotki (nr 3470, rozkłady jazdy)
- Betoniarnia (nr 3429, rozkłady jazdy)
- Białobrzeska (nr 4042, rozkłady jazdy)
- Białołęka Dworska (nr 1110, rozkłady jazdy)
- Białołęka-Kanał (nr 1174, rozkłady jazdy)
- Białołęka-Ratusz (nr 1020, rozkłady jazdy)
- Biblioteka Narodowa (nr 7094, rozkłady jazdy)
- Biblioteka Uniwersytecka (nr 7061, rozkłady jazdy)
- Biegunowa (nr 2476, rozkłady jazdy)
- Bielany-Ratusz (nr 6021, rozkłady jazdy)
- Bielańska (nr 7101, rozkłady jazdy)
- Bielszowicka (nr 2030, rozkłady jazdy)
- Bieżuńska (nr 1056, rozkłady jazdy)
- Bitwy Warszawskiej 1920 (nr 4005, rozkłady jazdy)
- Bliska (nr 2003, rozkłady jazdy)
- Blokowa (nr 1063, rozkłady jazdy)
- Błota (nr 2057, rozkłady jazdy)
- Bobrowiecka (nr 3087, rozkłady jazdy)
- Bodycha (nr 4243, rozkłady jazdy)
- Boernerowo (nr 5056, rozkłady jazdy)
- Bogatki (nr 3017, rozkłady jazdy)
- Bogusławskiego (nr 6026, rozkłady jazdy)
- Bohaterewicza (nr 2417, rozkłady jazdy)
- Bohomolca (nr 6076, rozkłady jazdy)
- Bohuna (nr 1496, rozkłady jazdy)
- Bohuszewiczówny (nr 1062, rozkłady jazdy)
- Bokserska (nr 3267, rozkłady jazdy)
- Bolesława Krzywoustego (nr 4142, rozkłady jazdy)
- Bolesława Śmiałego (nr 4124, rozkłady jazdy)
- Bolesławicka (nr 1081, rozkłady jazdy)
- Boleść (nr 7104, rozkłady jazdy)
- Bombardierów (nr 2480, rozkłady jazdy)
- Bora-Komorowskiego (nr 2146, rozkłady jazdy)
- Borków (nr 2194, rozkłady jazdy)
- Braci Wagów (nr 3141, rozkłady jazdy)
- Braci Zawadzkich (nr 1254, rozkłady jazdy)
- Branickiego (nr 3385, rozkłady jazdy)
- Brata Alberta (nr 2277, rozkłady jazdy)
- Brazylijska (nr 2142, rozkłady jazdy)
- Bronisława Czecha-Las (nr 2023, rozkłady jazdy)
- Bronowska (nr 2209, rozkłady jazdy)
- Browarna (nr 7100, rozkłady jazdy)
- Brożka (nr 5101, rozkłady jazdy)
- Bródno-Podgrodzie (nr 1152, rozkłady jazdy)
- Bródnowska (nr 1071, rozkłady jazdy)
- Bruszewska (nr 1129, rozkłady jazdy)
- Bruzdowa-Kościół (nr 3392, rozkłady jazdy)
- Brylowska (nr 5119, rozkłady jazdy)
- Brzeziny (nr 1176, rozkłady jazdy)
- Brzezińska (nr 1471, rozkłady jazdy)
- Buchalteryjna (nr 2396, rozkłady jazdy)
- Budexpo (nr 3069, rozkłady jazdy)
- Budowlana (nr 1080, rozkłady jazdy)
- Budzińskiej-Tylickiej (nr 1011, rozkłady jazdy)
- Bukowiecka (nr 1048, rozkłady jazdy)
- Bukowińska (nr 3008, rozkłady jazdy)
- Bukowska (nr 1943, rozkłady jazdy)
- Bukowskiego (nr 2124, rozkłady jazdy)
- Buków (nr 1027, rozkłady jazdy)
- Buławy (nr 2085, rozkłady jazdy)
- Bursztynowa-Szpital (nr 2029, rozkłady jazdy)
- Buska (nr 3425, rozkłady jazdy)
- Bysławska (nr 2055, rozkłady jazdy)
- Bystra (nr 1258, rozkłady jazdy)
- Bystrzycka (nr 2160, rozkłady jazdy)
- Bytnara (nr 3390, rozkłady jazdy)
C[]
- Calowa (nr 3394, rozkłady jazdy)
- Celulozy (nr 2429, rozkłady jazdy)
- Cementownia (nr 1125, rozkłady jazdy)
- Centrum (nr 7013, rozkłady jazdy)
- Centrum Olimpijskie (nr 6096, rozkłady jazdy)
- Centrum Onkologii (nr 3134, rozkłady jazdy)
- Centrum Targowe (nr 3119, rozkłady jazdy)
- Centrum Zdrowia Dziecka (nr 2031, rozkłady jazdy)
- Ceramiczna (nr 1312, rozkłady jazdy)
- CH Arkadia (nr 7102, rozkłady jazdy)
- CH Blue City (nr 4027, rozkłady jazdy)
- CH Marki (nr 1234, rozkłady jazdy)
- CH Promenada (nr 2103, rozkłady jazdy)
- CH Reduta (nr 4126, rozkłady jazdy)
- CH Targówek (nr 1179, rozkłady jazdy)
- CH Ursynów (nr 3292, rozkłady jazdy)
- Chabrowa (nr 6029, rozkłady jazdy)
- Chełmońskiego (nr 4259, rozkłady jazdy)
- Chełmska (nr 3059, rozkłady jazdy)
- Chemiczna (nr 1045, rozkłady jazdy)
- Chęcińska (nr 1117, rozkłady jazdy)
- Chlubna (nr 1483, rozkłady jazdy)
- Chłodna (nr 5089, rozkłady jazdy)
- Chłodnia (nr 1259, rozkłady jazdy)
- Chłopickiego (nr 2109, rozkłady jazdy)
- Chmielna (nr 7032, rozkłady jazdy)
- Chodakowska (nr 2118, rozkłady jazdy)
- Chodecka (nr 1155, rozkłady jazdy)
- Chodkiewicza (nr 2283, rozkłady jazdy)
- Chomiczówka (nr 6048, rozkłady jazdy)
- Choszczówka (nr 1116, rozkłady jazdy)
- Chrzanów (nr 5201, rozkłady jazdy)
- Chudoby (nr 1203, rozkłady jazdy)
- Ciepłownia Kawęczyn (nr 2077, rozkłady jazdy)
- Ciepłownia Wola (nr 5012, rozkłady jazdy)
- Ciołkosza (nr 1402, rozkłady jazdy)
- Ciszewskiego (nr 3151, rozkłady jazdy)
- Cmentarz Bródnowski (nr 1144, rozkłady jazdy)
- Cmentarz Ofiar Wojny (nr 2125, rozkłady jazdy)
- Cmentarz Północny-Brama Główna (nr 6069, rozkłady jazdy)
- Cmentarz Północny-Brama Południowa (nr 6103, rozkłady jazdy)
- Cmentarz Północny-Brama Północna (nr 6071, rozkłady jazdy)
- Cmentarz Północny-Brama Zachodnia (nr 6100, rozkłady jazdy)
- Cmentarz Prawosławny (nr 5022, rozkłady jazdy)
- Cmentarz Wawrzyszewski (nr 6025, rozkłady jazdy)
- Cmentarz Włoski (nr 6014, rozkłady jazdy)
- Cmentarz Wolski (nr 5011, rozkłady jazdy)
- Cmentarz Żydowski (nr 5086, rozkłady jazdy)
- Codzienna (nr 1061, rozkłady jazdy)
- Conrada (nr 6047, rozkłady jazdy)
- Conrada-Szkoła (nr 6223, rozkłady jazdy)
- Coopera (nr 5208, rozkłady jazdy)
- Coopera-Przychodnia (nr 5207, rozkłady jazdy)
- Cukrownicza (nr 2397, rozkłady jazdy)
- Cybernetyki (nr 3244, rozkłady jazdy)
- Cygańska (nr 2183, rozkłady jazdy)
- Cyklamenów (nr 2213, rozkłady jazdy)
- Cylichowska (nr 2193, rozkłady jazdy)
- Cynamonowa (nr 3143, rozkłady jazdy)
- Cytadela (nr 6095, rozkłady jazdy)
- Czapelska (nr 2009, rozkłady jazdy)
- Czarnieckiego (nr 6099, rozkłady jazdy)
- Czarnomorska (nr 3032, rozkłady jazdy)
- Czarnuszki (nr 2453, rozkłady jazdy)
- Czatów (nr 2027, rozkłady jazdy)
- Czekanowska (nr 2049, rozkłady jazdy)
- Czekoladowa (nr 3048, rozkłady jazdy)
- Czeremchowa (nr 1111, rozkłady jazdy)
- Czerniakowska (nr 7066, rozkłady jazdy)
- Czerwińska (nr 1121, rozkłady jazdy)
- Czerwona Droga (nr 4306, rozkłady jazdy)
- Czerwonych Beretów (nr 2263, rozkłady jazdy)
- Człuchowska (nr 5047, rozkłady jazdy)
- Czołgistów (nr 2180, rozkłady jazdy)
- Czorsztyńska (nr 5116, rozkłady jazdy)
- Czumy (nr 5060, rozkłady jazdy)
- Czwartaków (nr 2442, rozkłady jazdy)
- Czynszowa (nr 1069, rozkłady jazdy)
Ć[]
- Ćmielowska (nr 1313, rozkłady jazdy)
- Ćwiklińskiej (nr 1316, rozkłady jazdy)
D[]
- Dalibora (nr 5072, rozkłady jazdy)
- Daniszewska (nr 1093, rozkłady jazdy)
- Dankowicka (nr 6072, rozkłady jazdy)
- Danusi (nr 1170, rozkłady jazdy)
- Darwina (nr 1074, rozkłady jazdy)
- Dawidy (nr 3407, rozkłady jazdy)
- Dąbrówka (nr 3023, rozkłady jazdy)
- Dąbrówka Szlachecka (nr 1026, rozkłady jazdy)
- Dąbrówka Wiślana (nr 1317, rozkłady jazdy)
- Deotymy (nr 5071, rozkłady jazdy)
- Dębowa (nr 1514, rozkłady jazdy)
- Diamentowa (nr 1431, rozkłady jazdy)
- Dickensa (nr 4006, rozkłady jazdy)
- DKS Targówek (nr 1138, rozkłady jazdy)
- Długorzeczna (nr 1134, rozkłady jazdy)
- Długosza (nr 5066, rozkłady jazdy)
- Do Fortu (nr 3326, rozkłady jazdy)
- Dobka z Oleśnicy (nr 1173, rozkłady jazdy)
- Dobosza (nr 4338, rozkłady jazdy)
- Dobra (nr 7060, rozkłady jazdy)
- Dojazdowa (nr 4091, rozkłady jazdy)
- Dolina Służewiecka (nr 3039, rozkłady jazdy)
- Dolna (nr 3027, rozkłady jazdy)
- Dom Samotnej Matki (nr 1484, rozkłady jazdy)
- Domaniewska (nr 3242, rozkłady jazdy)
- Domaniewska Office Park (nr 3411, rozkłady jazdy)
- Dominikańska (nr 3038, rozkłady jazdy)
- Dorodna (nr 1570, rozkłady jazdy)
- Dostawcza (nr 5117, rozkłady jazdy)
- Draceny (nr 2170, rozkłady jazdy)
- Dragonów (nr 7107, rozkłady jazdy)
- Drobiarska (nr 2273, rozkłady jazdy)
- Drogowa (nr 1021, rozkłady jazdy)
- Drohicka (nr 6078, rozkłady jazdy)
- Drohobycka (nr 2374, rozkłady jazdy)
- Drzewieckiego (nr 4143, rozkłady jazdy)
- Drzeworytników (nr 5014, rozkłady jazdy)
- DS Riviera (nr 7036, rozkłady jazdy)
- Dunikowskiego (nr 3131, rozkłady jazdy)
- Dworzec Centralny (nr 7002, rozkłady jazdy)
- Dworzec Gdański (nr 7019, rozkłady jazdy)
- Dworzec Gdański (Rydygiera) (nr 6212, rozkłady jazdy)
- Dworzec Wileński (nr 1003, rozkłady jazdy)
- Dworzec Wschodni (Kijowska) (nr 1028, rozkłady jazdy)
- Dworzec Wschodni (Lubelska) (nr 2120, rozkłady jazdy)
- Dworzec Zachodni (nr 4044, rozkłady jazdy)
- Dworzec Zachodni (Tunelowa) (nr 5121, rozkłady jazdy)
- Dwernickiego (nr 2113, rozkłady jazdy)
- Dworkowa (nr 3003, rozkłady jazdy)
- Dyrekcja FSO (nr 1012, rozkłady jazdy)
- Dywizjonu 303 (nr 5077, rozkłady jazdy)
- Działkowa (nr 4280, rozkłady jazdy)
- Działyńczyków (nr 2256, rozkłady jazdy)
- Dzieci Warszawy (nr 4094, rozkłady jazdy)
- Dzielna (nr 5085, rozkłady jazdy)
- Dzielnicowa (nr 2186, rozkłady jazdy)
- Dzierzgońska (nr 1405, rozkłady jazdy)
- Dzierżoniowska (nr 6017, rozkłady jazdy)
- Dziewanowska (nr 2093, rozkłady jazdy)
- Dzięcioła (nr 2425, rozkłady jazdy)
- Dzika (nr 7020, rozkłady jazdy)
E[]
- EC Siekierki (nr 3079, rozkłady jazdy)
- EC Żerań (nr 1014, rozkłady jazdy)
- Echa Leśne (nr 1354, rozkłady jazdy)
- Edisona (nr 2017, rozkłady jazdy)
- Ekspresowa (nr 1018, rozkłady jazdy)
- Elbląska (nr 6091, rozkłady jazdy)
- Elekcyjna (nr 5008, rozkłady jazdy)
- Elsnerów (nr 1051, rozkłady jazdy)
- Emilii Gierczak (nr 2450, rozkłady jazdy)
- Emilii Plater (nr 7001, rozkłady jazdy)
- Energetyczna (nr 6138, rozkłady jazdy)
- Erazma z Zakroczymia (nr 1194, rozkłady jazdy)
- Eskulapów (nr 2087, rozkłady jazdy)
- Esperanto (nr 5157, rozkłady jazdy)
- Estrady (nr 6035, rozkłady jazdy)
- Etiudy Rewolucyjnej (nr 3453, rozkłady jazdy)
- Europejska (nr 3147, rozkłady jazdy)
F[]
- Fabryczna (nr 2294, rozkłady jazdy)
- Fabryka Pomp (nr 1092, rozkłady jazdy)
- Fajna (nr 1685, rozkłady jazdy)
- Falenica (nr 2052, rozkłady jazdy)
- Faradaya (nr 1090, rozkłady jazdy)
- Farbiarska (nr 3395, rozkłady jazdy)
- Felińskiego (nr 6197, rozkłady jazdy)
- Fieldorfa (nr 2255, rozkłady jazdy)
- Figowa (nr 3070, rozkłady jazdy)
- Flamenco (nr 3416, rozkłady jazdy)
- Fletniowa (nr 1103, rozkłady jazdy)
- Floriana (nr 2079, rozkłady jazdy)
- Foksal (nr 7042, rozkłady jazdy)
- Fort Bema (nr 5165, rozkłady jazdy)
- Fort Blizne (nr 5052, rozkłady jazdy)
- Fort Radiowo (nr 5162, rozkłady jazdy)
- Fort Wawrzyszew (nr 6191, rozkłady jazdy)
- Fort Wola (nr 5021, rozkłady jazdy)
- Frachtowa (nr 1438, rozkłady jazdy)
- Franciszkańska (nr 7051, rozkłady jazdy)
- Francuska (nr 2153, rozkłady jazdy)
G[]
- Galla Anonima (nr 6132, rozkłady jazdy)
- Garwolińska (nr 2111, rozkłady jazdy)
- Gawronia (nr 2422, rozkłady jazdy)
- Gąsek (nr 3053, rozkłady jazdy)
- Gąsocińska (nr 3073, rozkłady jazdy)
- Gdecka (nr 2362, rozkłady jazdy)
- Generała Maczka (nr 6129, rozkłady jazdy)
- Generała Zajączka (nr 6001, rozkłady jazdy)
- Geodezyjna (nr 1472, rozkłady jazdy)
- Gierdziejewskiego (nr 4127, rozkłady jazdy)
- Gilarska (nr 1215, rozkłady jazdy)
- Gizów (nr 5203, rozkłady jazdy)
- Glebowa (nr 3152, rozkłady jazdy)
- Głębocka (nr 1205, rozkłady jazdy)
- Głowackiego (nr 6189, rozkłady jazdy)
- Główna (nr 1424, rozkłady jazdy)
- Gniewkowska (nr 5126, rozkłady jazdy)
- Gocław (nr 2148, rozkłady jazdy)
- Gocławek (nr 2014, rozkłady jazdy)
- Gocławek Wschodni (nr 2259, rozkłady jazdy)
- Gocławska (nr 2004, rozkłady jazdy)
- Goleszowska (nr 5204, rozkłady jazdy)
- Golędzinów (nr 1007, rozkłady jazdy)
- Gołkowska (nr 3062, rozkłady jazdy)
- Gontarska (nr 2074, rozkłady jazdy)
- Goraszewska (nr 3064, rozkłady jazdy)
- Gorzykowska (nr 1055, rozkłady jazdy)
- Gościeradowska (nr 1213, rozkłady jazdy)
- Gotarda (nr 3245, rozkłady jazdy)
- Goworka (nr 3480, rozkłady jazdy)
- Góralska (nr 5031, rozkłady jazdy)
- Górnośląska (nr 7077, rozkłady jazdy)
- Grabalówki (nr 3157, rozkłady jazdy)
- Grabów (nr 3014, rozkłady jazdy)
- Grawerska (nr 2449, rozkłady jazdy)
- Grenadierów (nr 2134, rozkłady jazdy)
- Grenady (nr 5112, rozkłady jazdy)
- Grodkowska (nr 5194, rozkłady jazdy)
- Grodzisk (nr 1182, rozkłady jazdy)
- Grodzisk-Kościół (nr 1525, rozkłady jazdy)
- Groszówka (nr 2279, rozkłady jazdy)
- Groty (nr 5083, rozkłady jazdy)
- Grójecka (nr 4351, rozkłady jazdy)
- Gruntowa (nr 2246, rozkłady jazdy)
- Grupy AK Północ (nr 3428, rozkłady jazdy)
- Gruszy (nr 2371, rozkłady jazdy)
- Gryfitów (nr 1167, rozkłady jazdy)
- Grzegorzewskiej (nr 3207, rozkłady jazdy)
- Grzybowa (nr 2278, rozkłady jazdy)
- Grzymalitów (nr 1406, rozkłady jazdy)
- Grzymały-Sokołowskiego (nr 4043, rozkłady jazdy)
- GUS (nr 7093, rozkłady jazdy)
- Gwarków (nr 2076, rozkłady jazdy)
- Gwiaździsta (nr 6082, rozkłady jazdy)
H[]
- Habicha (nr 4355, rozkłady jazdy)
- Hala Kopińska (nr 4116, rozkłady jazdy)
- Hala Mirowska (nr 7086, rozkłady jazdy)
- Hala Sportowa Bemowo (nr 5150, rozkłady jazdy)
- Hala Wola (nr 5058, rozkłady jazdy)
- Hale Banacha (nr 4137, rozkłady jazdy)
- Handlowa (nr 1139, rozkłady jazdy)
- Hanki Ordonówny (nr 1403, rozkłady jazdy)
- Harfowa (nr 4310, rozkłady jazdy)
- Harnasie (nr 1072, rozkłady jazdy)
- Hassa (nr 4336, rozkłady jazdy)
- Henryka Brodatego (nr 4337, rozkłady jazdy)
- Henryka Probusa (nr 4185, rozkłady jazdy)
- Henryków (nr 1023, rozkłady jazdy)
- Herbsta (nr 3133, rozkłady jazdy)
- Hetmańska (nr 2266, rozkłady jazdy)
- Hipodrom (nr 2274, rozkłady jazdy)
- Hłaski (nr 6134, rozkłady jazdy)
- Hołubcowa (nr 3289, rozkłady jazdy)
- Horbaczewskiego (nr 2147, rozkłady jazdy)
- Hortensji (nr 2171, rozkłady jazdy)
- Hoserów (nr 3158, rozkłady jazdy)
- Hospicjum Onkologiczne (nr 3300, rozkłady jazdy)
- Hotel Bristol (nr 7045, rozkłady jazdy)
- Hoża (nr 7012, rozkłady jazdy)
- Hubala-Dobrzańskiego (nr 5136, rozkłady jazdy)
- Hubalczyków (nr 5206, rozkłady jazdy)
- Hutnicza (nr 1046, rozkłady jazdy)
- Hynka (nr 4011, rozkłady jazdy)
I[]
- Indiry Gandhi (nr 3454, rozkłady jazdy)
- Inflancka (nr 7021, rozkłady jazdy)
- Inowłodzka (nr 1088, rozkłady jazdy) (zawieszony)
- Instalatorów (nr 4106, rozkłady jazdy)
- Instalatorów-KAM (nr 4104, rozkłady jazdy)
- Instruktorska (nr 2322, rozkłady jazdy)
- Instytut Energetyki (nr 5016, rozkłady jazdy)
- Instytut Fizyki (nr 3249, rozkłady jazdy)
- Instytut Hematologii (nr 3456, rozkłady jazdy)
- Instytut Kardiologii (nr 2454, rozkłady jazdy)
- Instytut Lotnictwa (nr 4014, rozkłady jazdy)
- Instytut Neurologii (nr 3036, rozkłady jazdy)
- Instytut Reumatologii (nr 3257, rozkłady jazdy)
- Insurekcji (nr 1100, rozkłady jazdy)
- Internetowa (nr 1255, rozkłady jazdy)
- Inżynierska (nr 1066, rozkłady jazdy)
- Iskry (nr 5135, rozkłady jazdy)
- Iwicka (nr 3085, rozkłady jazdy)
- IX Poprzeczna (nr 2026, rozkłady jazdy)
- Izbicka-Cmentarz (nr 2182, rozkłady jazdy)
J[]
- Jachowicza (nr 2157, rozkłady jazdy)
- Jachtowa (nr 2375, rozkłady jazdy)
- Jadwisin (nr 4303, rozkłady jazdy)
- Jadźwingów (nr 3266, rozkłady jazdy)
- Jagiellońska (nr 2276, rozkłady jazdy)
- Jagielska (nr 3021, rozkłady jazdy)
- Jana Kazimierza (nr 5205, rozkłady jazdy)
- Jara (nr 3197, rozkłady jazdy)
- Jaracza (nr 7063, rozkłady jazdy)
- Jarzębinowa (nr 1348, rozkłady jazdy)
- Jasielska (nr 4111, rozkłady jazdy)
- Jasna (nr 7030, rozkłady jazdy)
- Jerzego (nr 2395, rozkłady jazdy)
- Jesiennych Liści (nr 1280, rozkłady jazdy)
- Jesiotrowa (nr 1049, rozkłady jazdy)
- Jeziorki Północne (nr 3396, rozkłady jazdy)
- Jeziorko Czerniakowskie (nr 3090, rozkłady jazdy)
- Jeziorowa (nr 2210, rozkłady jazdy)
- Joliot-Curie (nr 3233, rozkłady jazdy)
- Jontka (nr 2179, rozkłady jazdy)
- Jórskiego (nr 1057, rozkłady jazdy)
- Juhasów (nr 2372, rozkłady jazdy)
- Julianowska (nr 1082, rozkłady jazdy)
- Jurajska (nr 3269, rozkłady jazdy)
- Juranda ze Spychowa (nr 1286, rozkłady jazdy)
- Juranda ze Spychowa-Szkoła (nr 1353, rozkłady jazdy)
K[]
- Kabaty-STP (nr 3336, rozkłady jazdy)
- Kadetów (nr 2206, rozkłady jazdy)
- Kadetów-Kościół (nr 2387, rozkłady jazdy)
- Kadetów-Szkoła (nr 2386, rozkłady jazdy)
- Kaflowa (nr 1497, rozkłady jazdy)
- Kajki (nr 2020, rozkłady jazdy)
- Kakowskiego (nr 2416, rozkłady jazdy)
- Kalenica (nr 1942, rozkłady jazdy)
- Kaloryczna (nr 3076, rozkłady jazdy)
- Kamienna (nr 1070, rozkłady jazdy)
- Kamińskiego (nr 1314, rozkłady jazdy)
- Kamionek (nr 2477, rozkłady jazdy)
- Kampinoska (nr 6128, rozkłady jazdy)
- Kamykowa (nr 1355, rozkłady jazdy)
- Kanał Bródnowski (nr 1477, rozkłady jazdy)
- Kanał Gocławski (nr 2099, rozkłady jazdy)
- Kanał Nowe Ujście (nr 2208, rozkłady jazdy)
- Kanał Żerański (nr 1015, rozkłady jazdy)
- Kapeli (nr 3020, rozkłady jazdy)
- Kapitulna (nr 7048, rozkłady jazdy)
- Karczocha (nr 3309, rozkłady jazdy)
- Karczunkowska (nr 3022, rozkłady jazdy)
- Karolin (nr 5092, rozkłady jazdy)
- Karolkowa (nr 5041, rozkłady jazdy)
- Karowa (nr 7106, rozkłady jazdy)
- Kartezjusza (nr 5093, rozkłady jazdy)
- Kasztanowa (nr 1499, rozkłady jazdy)
- Katiuszy (nr 2441, rozkłady jazdy)
- Katowicka (nr 2154, rozkłady jazdy)
- Kawęczyńska-Bazylika (nr 1031, rozkłady jazdy)
- Kazubów (nr 5061, rozkłady jazdy)
- Kąty Grodziskie (nr 1183, rozkłady jazdy)
- Keniga (nr 4343, rozkłady jazdy)
- Kępa Tarchomińska (nr 1944, rozkłady jazdy)
- Kępa Zawadowska (nr 3159, rozkłady jazdy)
- Kickiego (nr 2007, rozkłady jazdy)
- Kielecka (nr 3118, rozkłady jazdy)
- Kiepury (nr 3209, rozkłady jazdy)
- Kierbedzia (nr 3088, rozkłady jazdy)
- Kijowska (nr 1001, rozkłady jazdy)
- Kino Femina (nr 7085, rozkłady jazdy)
- Kinowa (nr 2133, rozkłady jazdy)
- Klamrowa (nr 1065, rozkłady jazdy)
- Klarysewska (nr 3092, rozkłady jazdy)
- Klasyków (nr 1022, rozkłady jazdy)
- Klasztorna (nr 2317, rozkłady jazdy)
- Klaudyny (nr 6086, rozkłady jazdy)
- Klemensiewicza (nr 5035, rozkłady jazdy)
- Klimatyczna (nr 2373, rozkłady jazdy)
- Klimontowska (nr 2187, rozkłady jazdy)
- Klub Lira (nr 1154, rozkłady jazdy)
- Kłobucka (nr 3271, rozkłady jazdy)
- Knapika (nr 1149, rozkłady jazdy)
- Kobiałka (nr 1133, rozkłady jazdy)
- Kobiałka-Szkoła (nr 1293, rozkłady jazdy)
- Kochanowskiego (nr 6131, rozkłady jazdy)
- Kociszewskich (nr 2439, rozkłady jazdy)
- Kocjana (nr 5163, rozkłady jazdy)
- Kocjana-Bocznica (nr 5080, rozkłady jazdy)
- Kocjana-Sądy (nr 5079, rozkłady jazdy)
- Kolarska (nr 2316, rozkłady jazdy)
- Kolejowa (nr 5120, rozkłady jazdy)
- Kolumba (nr 4281, rozkłady jazdy)
- Koło (nr 5073, rozkłady jazdy)
- Kołowa (nr 1143, rozkłady jazdy)
- Kombajnistów (nr 2190, rozkłady jazdy)
- Komitetu Obrony Robotników (nr 4038, rozkłady jazdy)
- Kompasowa (nr 2415, rozkłady jazdy)
- Komputerowa (nr 3383, rozkłady jazdy)
- Konarskiego (nr 5033, rozkłady jazdy)
- Koncertowa (nr 3298, rozkłady jazdy)
- Kondracka (nr 3415, rozkłady jazdy)
- Konduktorska (nr 3117, rozkłady jazdy)
- Konopacka (nr 1067, rozkłady jazdy)
- Konotopska (nr 4340, rozkłady jazdy)
- Konstruktorska (nr 3241, rozkłady jazdy)
- Konwaliowa (nr 1016, rozkłady jazdy)
- Konwiktorska (nr 7052, rozkłady jazdy)
- Koński Jar (nr 3128, rozkłady jazdy)
- Kopcińskiego (nr 3124, rozkłady jazdy)
- Kopijników (nr 1166, rozkłady jazdy)
- Korbońskiego (nr 3382, rozkłady jazdy)
- Kordiana (nr 2082, rozkłady jazdy)
- Korkowa-Cmentarz (nr 2066, rozkłady jazdy)
- Korotyńskiego (nr 4007, rozkłady jazdy)
- Korsaka (nr 1033, rozkłady jazdy)
- Kosaćcowa (nr 2054, rozkłady jazdy)
- Kosiarzy (nr 3068, rozkłady jazdy)
- Kosodrzewiny (nr 2156, rozkłady jazdy)
- Kostrzewskiego (nr 3028, rozkłady jazdy)
- Koszalińska (nr 1575, rozkłady jazdy)
- Koszykowa (nr 7089, rozkłady jazdy)
- Kościeliska (nr 1058, rozkłady jazdy)
- Kozielska (nr 5123, rozkłady jazdy)
- Koźmińska (nr 7092, rozkłady jazdy)
- Kórnicka (nr 3398, rozkłady jazdy)
- Krakowiaków (nr 4012, rozkłady jazdy)
- Krańcowa (nr 5189, rozkłady jazdy)
- Krasickiego (nr 3108, rozkłady jazdy)
- Krasnowola (nr 3419, rozkłady jazdy)
- Kraśnicka (nr 1303, rozkłady jazdy)
- Krokusów (nr 2056, rozkłady jazdy)
- Krokwi (nr 1486, rozkłady jazdy)
- Królewska (nr 7015, rozkłady jazdy)
- Królikarnia (nr 3007, rozkłady jazdy)
- Królowej Bony (nr 4226, rozkłady jazdy)
- Królowej Marysieńki (nr 3043, rozkłady jazdy)
- Krucza (nr 7033, rozkłady jazdy)
- Kryniczna (nr 2155, rozkłady jazdy)
- Krynoliny (nr 1279, rozkłady jazdy)
- Krzemienna (nr 1285, rozkłady jazdy)
- Krzesiwa (nr 1430, rozkłady jazdy)
- Krzewna (nr 1689, rozkłady jazdy)
- Krzywickiego (nr 4261, rozkłady jazdy)
- KS Polonez (nr 1260, rozkłady jazdy)
- KS Polonia (nr 7053, rozkłady jazdy)
- Księdza Boguckiego (nr 6198, rozkłady jazdy)
- Księdza Popiełuszki (nr 6094, rozkłady jazdy)
- Księdza Sitnika (nr 5023, rozkłady jazdy)
- Księdza Szulczyka (nr 2221, rozkłady jazdy)
- Ksawerów (nr 3110, rozkłady jazdy)
- Książęca (nr 7069, rozkłady jazdy)
- Księcia Bolesława (nr 5152, rozkłady jazdy)
- Księcia Ziemowita (nr 1217, rozkłady jazdy)
- Księżnej Anny (nr 1039, rozkłady jazdy)
- Księżycowa (nr 6030, rozkłady jazdy)
- Ku Wiśle (nr 3388, rozkłady jazdy)
- Kulskiego (nr 3237, rozkłady jazdy)
- Kupiecka (nr 1339, rozkłady jazdy)
- Kuźnicy Kołłątajowskiej (nr 4210, rozkłady jazdy)
- Kwatery Głównej (nr 2013, rozkłady jazdy)
- Kwitnąca (nr 6049, rozkłady jazdy)
- Kwitnącej Akacji (nr 2181, rozkłady jazdy)
L[]
- Lalki (nr 4218, rozkłady jazdy)
- Lanciego (nr 3146, rozkłady jazdy)
- Langego (nr 3433, rozkłady jazdy)
- Las Bielański (nr 6012, rozkłady jazdy)
- Lasek na Kole (nr 5114, rozkłady jazdy)
- Latoszki (nr 3295, rozkłady jazdy)
- Laurowa (nr 1500, rozkłady jazdy)
- Lawinowa (nr 2245, rozkłady jazdy)
- Lazurowa (nr 5192, rozkłady jazdy)
- Lebiodowa (nr 2189, rozkłady jazdy)
- Legia-Stadion (nr 7075, rozkłady jazdy)
- Lektykarska (nr 6085, rozkłady jazdy)
- Lercha (nr 3153, rozkłady jazdy)
- Leszczyńskiego (nr 4332, rozkłady jazdy)
- Leszno (nr 5024, rozkłady jazdy)
- Leśnej Polanki (nr 1118, rozkłady jazdy)
- Lewinowska (nr 1576, rozkłady jazdy)
- Lewinów (nr 1064, rozkłady jazdy)
- Leżajska (nr 4036, rozkłady jazdy)
- Liliowa (nr 2452, rozkłady jazdy)
- Limanowskiego (nr 3063, rozkłady jazdy)
- Limby (nr 2177, rozkłady jazdy)
- Lindleya (nr 4152, rozkłady jazdy)
- Lipowczana (nr 4013, rozkłady jazdy)
- Listonoszy (nr 2095, rozkłady jazdy)
- Litewska (nr 7008, rozkłady jazdy)
- Lniana (nr 1050, rozkłady jazdy)
- Lokajskiego (nr 3201, rozkłady jazdy)
- Lotnisko Chopina-Odloty (nr 4200, rozkłady jazdy)
- Lotnisko Chopina-Przyloty (nr 4201, rozkłady jazdy)
- Lotnisko Chopina (nr 4040, rozkłady jazdy)
- Lubelska (nr 2002, rozkłady jazdy)
- Lucerny (nr 2188, rozkłady jazdy)
- Lusińska (nr 1517, rozkłady jazdy)
Ł[]
- Łagiewnicka (nr 3018, rozkłady jazdy)
- Łasaka (nr 2421, rozkłady jazdy)
- Łazienki Królewskie (nr 7095, rozkłady jazdy)
- Łączyny (nr 3103, rozkłady jazdy)
- Łojewska (nr 1153, rozkłady jazdy)
- Łokietka (nr 1177, rozkłady jazdy)
- Łopuszańska (nr 4049, rozkłady jazdy)
- Łososiowa (nr 3071, rozkłady jazdy)
- Łowcza (nr 3067, rozkłady jazdy)
- Łowicka (nr 3125, rozkłady jazdy)
- Łubinowa (nr 1042, rozkłady jazdy)
- Łucznicza (nr 3319, rozkłady jazdy)
- Łukaszczyka (nr 3420, rozkłady jazdy)
- Łukowa (nr 3443, rozkłady jazdy)
- Łukowska (nr 2107, rozkłady jazdy)
- Łysakowska (nr 2061, rozkłady jazdy)
M[]
- Madalińskiego (nr 3229, rozkłady jazdy)
- Madalińskiego-Szpital (nr 3106, rozkłady jazdy)
- Magellana (nr 3137, rozkłady jazdy)
- Magiera (nr 6087, rozkłady jazdy)
- Magistracka (nr 5070, rozkłady jazdy)
- Majerankowa (nr 2168, rozkłady jazdy)
- Maklakiewicza (nr 3259, rozkłady jazdy)
- Makolągwy (nr 3291, rozkłady jazdy)
- Malborska (nr 1319, rozkłady jazdy)
- Malczewskiego (nr 3006, rozkłady jazdy)
- Malinowa (nr 4100, rozkłady jazdy)
- Malinowskiego (nr 3301, rozkłady jazdy)
- Małcużyńskiego (nr 3194, rozkłady jazdy)
- Małe Siekierki (nr 3323, rozkłady jazdy)
- Małego Rycerza (nr 1318, rozkłady jazdy)
- Małej Łąki (nr 3203, rozkłady jazdy)
- Małych Dębów (nr 1289, rozkłady jazdy)
- Mandarynki (nr 3190, rozkłady jazdy)
- Mangalia (nr 3031, rozkłady jazdy)
- Mańki-Wojdy (nr 1226, rozkłady jazdy)
- Mańkowska (nr 1349, rozkłady jazdy)
- Marcelin (nr 1097, rozkłady jazdy)
- Mariensztat (nr 7059, rozkłady jazdy)
- Markowska (nr 1032, rozkłady jazdy)
- Marmurowa (nr 2347, rozkłady jazdy)
- Marsa-Las (nr 2068, rozkłady jazdy)
- Marszałkowska (nr 7009, rozkłady jazdy)
- Marymont-Potok (nr 6077, rozkłady jazdy)
- Marynin (nr 5074, rozkłady jazdy)
- Marysin (nr 2064, rozkłady jazdy)
- Marywilska-Las (nr 1094, rozkłady jazdy)
- Maszewska (nr 6190, rozkłady jazdy)
- Maszynowa (nr 4312, rozkłady jazdy)
- Matuszewska (nr 1040, rozkłady jazdy)
- Mazowiecka (nr 2465, rozkłady jazdy)
- Meblowa (nr 2319, rozkłady jazdy)
- Megasam (nr 3129, rozkłady jazdy)
- Mehoffera (nr 1195, rozkłady jazdy)
- Meissnera (nr 2313, rozkłady jazdy)
- Meksykańska (nr 2152, rozkłady jazdy)
- Melcera (nr 4309, rozkłady jazdy)
- Mennica (nr 5036, rozkłady jazdy)
- MERA-PNEFAL (nr 2053, rozkłady jazdy)
- Metro Bemowo (nr 5034, rozkłady jazdy)
- Metro Bródno (nr 1085, rozkłady jazdy)
- Metro Centrum Nauki Kopernik (nr 7079, rozkłady jazdy)
- Metro Imielin (nr 3280, rozkłady jazdy)
- Metro Kabaty (nr 3282, rozkłady jazdy)
- Metro Kondratowicza (nr 1146, rozkłady jazdy)
- Metro Księcia Janusza (nr 5030, rozkłady jazdy)
- Metro Marymont (nr 6005, rozkłady jazdy)
- Metro Młociny (nr 6059, rozkłady jazdy)
- Metro Młynów (nr 5028, rozkłady jazdy)
- Metro Natolin (nr 3281, rozkłady jazdy)
- Metro Płocka (nr 5005, rozkłady jazdy)
- Metro Pole Mokotowskie (nr 3228, rozkłady jazdy)
- Metro Politechnika (nr 7006, rozkłady jazdy)
- Metro Racławicka (nr 3230, rozkłady jazdy)
- Metro Ratusz Arsenał (nr 7099, rozkłady jazdy)
- Metro Słodowiec (nr 6006, rozkłady jazdy)
- Metro Służew (nr 3279, rozkłady jazdy)
- Metro Stadion Narodowy (nr 1231, rozkłady jazdy)
- Metro Stare Bielany (nr 6052, rozkłady jazdy)
- Metro Stokłosy (nr 3132, rozkłady jazdy)
- Metro Szwedzka (nr 1562, rozkłady jazdy)
- Metro Świętokrzyska (nr 7014, rozkłady jazdy)
- Metro Targówek Mieszkaniowy (nr 1137, rozkłady jazdy)
- Metro Trocka (nr 1140, rozkłady jazdy)
- Metro Ulrychów (nr 5032, rozkłady jazdy)
- Metro Ursynów (nr 3127, rozkłady jazdy)
- Metro Wawrzyszew (nr 6055, rozkłady jazdy)
- Metro Wierzbno (nr 3114, rozkłady jazdy)
- Metro Wilanowska (nr 3009, rozkłady jazdy)
- Metro Zacisze (nr 1141, rozkłady jazdy)
- Michalinki (nr 2159, rozkłady jazdy)
- Mielczarskiego (nr 3283, rozkłady jazdy)
- Międzyborska (nr 2006, rozkłady jazdy)
- Międzylesie (nr 2032, rozkłady jazdy)
- Międzynarodowa (nr 2098, rozkłady jazdy)
- Migdałowa (nr 3145, rozkłady jazdy)
- Miklaszewskiego (nr 3139, rozkłady jazdy)
- Mikołajska (nr 4101, rozkłady jazdy)
- Milenijna (nr 1219, rozkłady jazdy)
- Miła (nr 5156, rozkłady jazdy)
- Miłobędzka (nr 3255, rozkłady jazdy)
- Mińska (nr 2117, rozkłady jazdy)
- Młociny-UKSW (nr 6145, rozkłady jazdy)
- Młodzieńcza (nr 1060, rozkłady jazdy)
- Młyn Michla (nr 1522, rozkłady jazdy)
- Młynarska (nr 5025, rozkłady jazdy)
- Mochtyńska (nr 1296, rozkłady jazdy)
- Mochtyńska-Kanał (nr 1290, rozkłady jazdy)
- Modzelewskiego (nr 3112, rozkłady jazdy)
- Mokotowska (nr 7035, rozkłady jazdy)
- Mokry Ług (nr 2220, rozkłady jazdy)
- Mołdawska (nr 4112, rozkłady jazdy)
- Moniuszki (nr 2343, rozkłady jazdy)
- Montażowa (nr 2041, rozkłady jazdy)
- Monte Cassino (nr 5019, rozkłady jazdy)
- Morskie Oko (nr 3004, rozkłady jazdy)
- Most Gdański (nr 7055, rozkłady jazdy)
- Most Grota-Roweckiego (nr 6083, rozkłady jazdy)
- Most Poniatowskiego (nr 7003, rozkłady jazdy)
- Most Siekierkowski (nr 2205, rozkłady jazdy)
- Most Świętokrzyski (nr 1232, rozkłady jazdy)
- Mościska (nr 6033, rozkłady jazdy)
- Motylkowa (nr 2217, rozkłady jazdy)
- Mozaikowa (nr 2174, rozkłady jazdy)
- Mrągowska (nr 2426, rozkłady jazdy)
- Muranowska (nr 7018, rozkłady jazdy)
- Muranów (nr 7017, rozkłady jazdy)
- Muzealna (nr 6016, rozkłady jazdy)
- Muzeum Narodowe (nr 7041, rozkłady jazdy)
- Muzeum Powstania Warszawskiego (nr 5037, rozkłady jazdy)
- Mycielskiego (nr 2114, rozkłady jazdy)
- Myszkowska (nr 1136, rozkłady jazdy)
- Myśliborska (nr 1256, rozkłady jazdy)
N[]
- Na Bateryjce (nr 4081, rozkłady jazdy)
- Na Skraju (nr 4019, rozkłady jazdy)
- Naczelnikowska (nr 1035, rozkłady jazdy)
- Nadarzyńska (nr 2166, rozkłady jazdy)
- Nalewki-Muzeum (nr 7023, rozkłady jazdy)
- Nałęczowska (nr 3035, rozkłady jazdy)
- Namysłowska (nr 1075, rozkłady jazdy)
- Napoleona Bonaparte (nr 2051, rozkłady jazdy)
- Narcyzowa (nr 2163, rozkłady jazdy)
- Narodowa (nr 2249, rozkłady jazdy)
- Narwik (nr 5051, rozkłady jazdy)
- Natolin Północny (nr 3142, rozkłady jazdy)
- Nawłocka (nr 3465, rozkłady jazdy)
- Niedziałkowskiego (nr 2318, rozkłady jazdy)
- Niedzielskiego (nr 6156, rozkłady jazdy)
- Niedźwiedzia (nr 3010, rozkłady jazdy)
- Niemcewicza (nr 4140, rozkłady jazdy)
- Nieświeska (nr 1300, rozkłady jazdy)
- NIK (nr 4153, rozkłady jazdy)
- Niska (nr 5087, rozkłady jazdy)
- Niwa (nr 1528, rozkłady jazdy)
- Nizinna (nr 2295, rozkłady jazdy)
- Noakowskiego (nr 7004, rozkłady jazdy)
- Nocznickiego (nr 6058, rozkłady jazdy)
- Norblin (nr 5039, rozkłady jazdy)
- Noskowskiego (nr 3097, rozkłady jazdy)
- Novotel (nr 4035, rozkłady jazdy)
- Nowaka-Jeziorańskiego (nr 2418, rozkłady jazdy)
- Nowe Bemowo (nr 5161, rozkłady jazdy)
- Nowe Włochy (nr 4224, rozkłady jazdy)
- Nowiny (nr 1130, rozkłady jazdy)
- Nowodworska (nr 1120, rozkłady jazdy)
- Nowodwory (nr 1253, rozkłady jazdy)
- Nowolipie (nr 5154, rozkłady jazdy)
- Nowolipki (nr 7082, rozkłady jazdy)
- Nowotyska (nr 4086, rozkłady jazdy)
- Nowoursynowska (nr 3098, rozkłady jazdy)
- Nowowiejska (nr 7090, rozkłady jazdy)
- Nowy Świat (nr 7043, rozkłady jazdy)
- Nowy Zjazd (nr 7058, rozkłady jazdy)
- Nugat (nr 3123, rozkłady jazdy)
O[]
- Objazdowa (nr 2292, rozkłady jazdy)
- Obrazkowa (nr 1019, rozkłady jazdy)
- Obrońców Tobruku (nr 6155, rozkłady jazdy)
- Obrzeżna (nr 3265, rozkłady jazdy)
- Och-Teatr (nr 4004, rozkłady jazdy)
- Ochocza (nr 2164, rozkłady jazdy)
- Ochota-Ratusz (nr 4002, rozkłady jazdy)
- Oczapowskiego (nr 6054, rozkłady jazdy)
- Oczyszczalnia Czajka (nr 1206, rozkłady jazdy)
- Odeska (nr 2040, rozkłady jazdy)
- Odkryta (nr 1429, rozkłady jazdy)
- Odlewnicza (nr 1089, rozkłady jazdy)
- Odolany (nr 5128, rozkłady jazdy) (zawieszony)
- Odrębna (nr 2196, rozkłady jazdy)
- Odrodzenia (nr 2024, rozkłady jazdy)
- Odyńca (nr 3231, rozkłady jazdy)
- Ogórkowa (nr 2199, rozkłady jazdy)
- Ogrody Działkowe Bemowo (nr 5065, rozkłady jazdy)
- Ogrody Działkowe Budowlani II (nr 3077, rozkłady jazdy)
- Ogrody Działkowe Czerniaków (nr 3324, rozkłady jazdy)
- Ogrody Działkowe Kawęczyn (nr 2078, rozkłady jazdy)
- Ogrody Działkowe Na Skraju (nr 4023, rozkłady jazdy)
- Ogrody Działkowe Paluch (nr 4025, rozkłady jazdy)
- Ogrody Działkowe Piaski (nr 5164, rozkłady jazdy)
- Ogrody Działkowe Wilanówka (nr 3278, rozkłady jazdy)
- Ogrody Przyjaciół (nr 1566, rozkłady jazdy)
- Ogród Botaniczny (nr 3305, rozkłady jazdy)
- Ogród Działkowy im. Warneńczyka (nr 4141, rozkłady jazdy)
- Ojca Aniceta (nr 1510, rozkłady jazdy)
- Okęcie Business Park (nr 4198, rozkłady jazdy)
- Oknicka (nr 1202, rozkłady jazdy)
- Okopowa (nr 5003, rozkłady jazdy)
- Okrągła (nr 1181, rozkłady jazdy)
- Okrężna (nr 4279, rozkłady jazdy)
- Okrzei (nr 1305, rozkłady jazdy)
- Okularowa (nr 2059, rozkłady jazdy)
- Olchy (nr 2178, rozkłady jazdy)
- Olecka (nr 2158, rozkłady jazdy)
- Olesin (nr 1295, rozkłady jazdy)
- Olszowa (nr 4020, rozkłady jazdy)
- Ołówkowa (nr 1105, rozkłady jazdy)
- Opaczewska (nr 4118, rozkłady jazdy)
- Opłotek (nr 6066, rozkłady jazdy)
- Oraczy (nr 2073, rozkłady jazdy)
- Orchowiecka (nr 1112, rozkłady jazdy)
- Ordona-WSA (nr 5044, rozkłady jazdy)
- Ordynacka (nr 7049, rozkłady jazdy)
- Orląt Lwowskich (nr 4207, rozkłady jazdy)
- Orlich Gniazd (nr 5106, rozkłady jazdy)
- Orzechowa (nr 4087, rozkłady jazdy)
- Orzycka (nr 3246, rozkłady jazdy)
- Osiedle (nr 1422, rozkłady jazdy)
- Osiedle Arbuzowa (nr 3041, rozkłady jazdy)
- Osiedle Bernardyńska (nr 3089, rozkłady jazdy)
- Osiedle Derby (nr 1359, rozkłady jazdy)
- Osiedle Derby III (nr 1358, rozkłady jazdy)
- Osiedle Derby VI (nr 1357, rozkłady jazdy)
- Osiedle Domaniewska (nr 3111, rozkłady jazdy)
- Osiedle Dudziarska (nr 2364, rozkłady jazdy)
- Osiedle Górczewska (nr 5050, rozkłady jazdy)
- Osiedle Iskra (nr 2269, rozkłady jazdy)
- Osiedle Jantar (nr 2252, rozkłady jazdy)
- Osiedle Kabaty (nr 3400, rozkłady jazdy)
- Osiedle Leśne (nr 5151, rozkłady jazdy)
- Osiedle Lewandów I (nr 1180, rozkłady jazdy)
- Osiedle Lewandów II (nr 1463, rozkłady jazdy)
- Osiedle Majdańska (nr 2130, rozkłady jazdy)
- Osiedle Marywilska (nr 1096, rozkłady jazdy)
- Osiedle Młodych (nr 2110, rozkłady jazdy)
- Osiedle Nowy Mokotów (nr 3409, rozkłady jazdy)
- Osiedle Olchowy Park (nr 1686, rozkłady jazdy)
- Osiedle Olszyny (nr 5149, rozkłady jazdy)
- Osiedle Orlik (nr 2270, rozkłady jazdy)
- Osiedle Patio (nr 3334, rozkłady jazdy)
- Osiedle Panieńska (nr 1589, rozkłady jazdy)
- Osiedle Potok (nr 6133, rozkłady jazdy)
- Osiedle Pozytywny Mokotów (nr 3466, rozkłady jazdy)
- Osiedle Ruda (nr 6081, rozkłady jazdy)
- Osiedle Wilga (nr 2128, rozkłady jazdy)
- Osiedle Wyżyny (nr 3195, rozkłady jazdy)
- Osiedle Zielona Dolina (nr 1688, rozkłady jazdy)
- Osiedle Zielony Staw (nr 5078, rozkłady jazdy)
- Osmańczyka (nr 5148, rozkłady jazdy)
- Osmańska (nr 3343, rozkłady jazdy)
- Osmańska-DHL (nr 3342, rozkłady jazdy)
- Ostroroga (nr 5124, rozkłady jazdy)
- Ostródzka (nr 1281, rozkłady jazdy)
- Ostródzka-Szkoła (nr 1288, rozkłady jazdy)
- Oś Królewska (nr 3353, rozkłady jazdy)
- Ośrodek Szkoleniowy (nr 2195, rozkłady jazdy)
- Ośrodek Wojskowy (nr 4039, rozkłady jazdy)
P[]
- P+R Aleja Krakowska (nr 4015, rozkłady jazdy)
- P+R Połczyńska (nr 5001, rozkłady jazdy)
- Paderewskiego (nr 2092, rozkłady jazdy)
- Palisadowa (nr 6068, rozkłady jazdy)
- Paluch (nr 4026, rozkłady jazdy)
- Pałacowa (nr 3047, rozkłady jazdy)
- Pancera (nr 1257, rozkłady jazdy)
- Parafialna (nr 5096, rozkłady jazdy)
- Parcelacyjna (nr 1113, rozkłady jazdy)
- Park Bródnowski (nr 1148, rozkłady jazdy)
- Park Dreszera (nr 3005, rozkłady jazdy)
- Park Kaskada (nr 6075, rozkłady jazdy)
- Park Młociński (nr 6018, rozkłady jazdy)
- Park Moczydło (nr 5020, rozkłady jazdy)
- Park Olszyna (nr 6042, rozkłady jazdy)
- Park Postępu (nr 3412, rozkłady jazdy)
- Park Praski (nr 1163, rozkłady jazdy)
- Park Skaryszewski (nr 2132, rozkłady jazdy)
- Park Traugutta (nr 7054, rozkłady jazdy)
- Parowcowa (nr 4212, rozkłady jazdy)
- Parowozowa (nr 1101, rozkłady jazdy)
- Pastuszków (nr 2420, rozkłady jazdy)
- Patkowskiego (nr 3040, rozkłady jazdy)
- Pelcowizna (nr 1162, rozkłady jazdy)
- Pelikanów (nr 3019, rozkłady jazdy)
- Peonii (nr 2211, rozkłady jazdy)
- Perkuna (nr 2250, rozkłady jazdy)
- Perłowa (nr 1577, rozkłady jazdy)
- Perzyńskiego (nr 6020, rozkłady jazdy)
- Piaski (nr 6045, rozkłady jazdy)
- Piastowska (nr 4134, rozkłady jazdy)
- Piastów Śląskich (nr 5062, rozkłady jazdy)
- Picassa (nr 1251, rozkłady jazdy)
- Piechurów (nr 2038, rozkłady jazdy)
- Pielęgniarek (nr 2264, rozkłady jazdy)
- Pięciolinii (nr 3130, rozkłady jazdy)
- Piękna (nr 7038, rozkłady jazdy)
- Pileckiego (nr 3333, rozkłady jazdy)
- Pimot (nr 1008, rozkłady jazdy)
- Piotra Skargi (nr 1054, rozkłady jazdy)
- Pirenejska (nr 5160, rozkłady jazdy)
- PKP Anin (nr 2037, rozkłady jazdy)
- PKP Dawidy (nr 3399, rozkłady jazdy)
- PKP Falenica (nr 2048, rozkłady jazdy)
- PKP Gocławek (nr 2058, rozkłady jazdy)
- PKP Gołąbki (nr 4149, rozkłady jazdy)
- PKP Jeziorki (nr 3025, rozkłady jazdy)
- PKP Koło (nr 5028, rozkłady jazdy)
- PKP Miedzeszyn (nr 2046, rozkłady jazdy)
- PKP Międzylesie (nr 2039, rozkłady jazdy)
- PKP Mokry Ług (nr 2220, rozkłady jazdy)
- PKP Okęcie (nr 4146, rozkłady jazdy)
- PKP Olszynka Grochowska (nr 2108, rozkłady jazdy)
- PKP Płudy (nr 1104, rozkłady jazdy)
- PKP Powązki (nr 6090, rozkłady jazdy)
- PKP Powiśle (nr 7068, rozkłady jazdy)
- PKP Radość (nr 2043, rozkłady jazdy)
- PKP Rakowiec (nr 4008, rozkłady jazdy)
- PKP Rembertów (nr 2070, rozkłady jazdy)
- PKP Służewiec (nr 3254, rozkłady jazdy)
- PKP Targówek (nr 1301, rozkłady jazdy)
- PKP Toruńska (nr 1159, rozkłady jazdy)
- PKP Ursus (nr 4217, rozkłady jazdy)
- PKP Ursus Północny (nr 4129, rozkłady jazdy)
- PKP Ursus-Niedźwiadek (nr 4342, rozkłady jazdy)
- PKP Wawer (nr 2035, rozkłady jazdy)
- PKP Wesoła (nr 2344, rozkłady jazdy)
- PKP WKD Aleje Jerozolimskie (nr 4047, rozkłady jazdy)
- PKP Włochy (nr 4214, rozkłady jazdy)
- PKP Wola (Kasprzaka) (nr 5043, rozkłady jazdy)
- PKP Wola (Wolska) (nr 5007, rozkłady jazdy)
- PKP Zacisze-Wilno (nr 1482, rozkłady jazdy)
- PKP Żerań (nr 1095, rozkłady jazdy)
- PKP Żwirki i Wigury (nr 4348, rozkłady jazdy)
- Plac Bankowy (nr 7016, rozkłady jazdy)
- Plac Bernardyński (nr 3061, rozkłady jazdy)
- Plac Grunwaldzki (nr 6039, rozkłady jazdy)
- Plac Grzybowski (nr 7025, rozkłady jazdy)
- Plac Hallera (nr 1005, rozkłady jazdy)
- Plac Inwalidów (nr 6002, rozkłady jazdy)
- Plac Kasztelański (nr 5059, rozkłady jazdy)
- Plac Konstytucji (nr 7011, rozkłady jazdy)
- Plac Krasińskich (nr 7050, rozkłady jazdy)
- Plac Małachowskiego (nr 7029, rozkłady jazdy)
- Plac Na Rozdrożu (nr 7037, rozkłady jazdy)
- Plac Narutowicza (nr 4003, rozkłady jazdy)
- Plac Niemena (nr 6221, rozkłady jazdy)
- Plac Ostrej Bramy (nr 1481, rozkłady jazdy)
- Plac Piłsudskiego (nr 7027, rozkłady jazdy)
- Plac Pole Elekcyjne (nr 5067, rozkłady jazdy)
- Plac Politechniki (nr 7005, rozkłady jazdy)
- Plac Powstańców Warszawy (nr 7031, rozkłady jazdy)
- Plac Przymierza (nr 2253, rozkłady jazdy)
- Plac Starynkiewicza (nr 4052, rozkłady jazdy)
- Plac Szembeka (nr 2011, rozkłady jazdy)
- Plac Teatralny (nr 7026, rozkłady jazdy)
- Plac Trzech Krzyży (nr 7040, rozkłady jazdy)
- Plac Tysiąclecia (nr 4096, rozkłady jazdy)
- Plac Unii Lubelskiej (nr 3001, rozkłady jazdy)
- Plac Wilsona (nr 6003, rozkłady jazdy)
- Plac Zamkowy (nr 7046, rozkłady jazdy)
- Plac Zawiszy (nr 4001, rozkłady jazdy)
- Plac Zbawiciela (nr 7010, rozkłady jazdy)
- Planetowa (nr 2126, rozkłady jazdy)
- Plutonu Torpedy (nr 4313, rozkłady jazdy)
- Płaskowickiej (nr 3208, rozkłady jazdy)
- Płochocińska (nr 1017, rozkłady jazdy)
- Płocka-Szpital (nr 5026, rozkłady jazdy)
- Płowiecka (nr 2015, rozkłady jazdy)
- Płużańska (nr 4103, rozkłady jazdy)
- Płużnicka (nr 1498, rozkłady jazdy)
- Płytowa (nr 1126, rozkłady jazdy)
- Poborzańska (nr 1084, rozkłady jazdy)
- Pocisk (nr 2069, rozkłady jazdy)
- Poczty Gdańskiej (nr 4255, rozkłady jazdy)
- Podbiałowa (nr 2200, rozkłady jazdy)
- Podbipięty (nr 3037, rozkłady jazdy)
- Podczaszyńskiego (nr 6051, rozkłady jazdy)
- Podkowińska (nr 5082, rozkłady jazdy)
- Podkowy (nr 2165, rozkłady jazdy)
- Podleśna-IMiGW (nr 6007, rozkłady jazdy)
- Podolska (nr 2267, rozkłady jazdy)
- Podskarbińska (nr 2116, rozkłady jazdy)
- Podwójna (nr 1557, rozkłady jazdy)
- Podzamcze (nr 7057, rozkłady jazdy)
- Poetów (nr 1025, rozkłady jazdy)
- Pogodna (nr 2348, rozkłady jazdy)
- Poleczki (nr 3013, rozkłady jazdy)
- Polfa (nr 1102, rozkłady jazdy)
- Poligonowa (nr 2101, rozkłady jazdy)
- Polinezyjska (nr 3138, rozkłady jazdy)
- Polnych Kwiatów (nr 1114, rozkłady jazdy)
- Poloneza (nr 3290, rozkłady jazdy)
- Polskie Radio (nr 3232, rozkłady jazdy)
- Pomiechowska (nr 2265, rozkłady jazdy)
- Pomnik Lotnika (nr 4029, rozkłady jazdy)
- Pomnik Sapera (nr 7098, rozkłady jazdy)
- Pomologiczna (nr 2042, rozkłady jazdy)
- Pomorska (nr 1278, rozkłady jazdy)
- Popiela (nr 6027, rozkłady jazdy)
- Popularna (nr 4048, rozkłady jazdy)
- Porajów (nr 1250, rozkłady jazdy)
- Portowa (nr 1571, rozkłady jazdy)
- Porzeczkowa (nr 1512, rozkłady jazdy)
- Posag 7 Panien (nr 4128, rozkłady jazdy)
- Postępu (nr 3250, rozkłady jazdy)
- Pośrednia (nr 1511, rozkłady jazdy)
- Potockich (nr 2062, rozkłady jazdy)
- Potulicka (nr 1304, rozkłady jazdy)
- Powązki-Cmentarz Wojskowy (nr 6093, rozkłady jazdy)
- Powązki-IV Brama (nr 5158, rozkłady jazdy)
- Powązkowska (nr 5159, rozkłady jazdy)
- Powojowa (nr 2175, rozkłady jazdy)
- Powsin-Park Kultury (nr 3056, rozkłady jazdy)
- Powsinek (nr 3046, rozkłady jazdy)
- Pozytywki (nr 3424, rozkłady jazdy)
- Pożarowa (nr 1079, rozkłady jazdy)
- Pożaryskiego (nr 2028, rozkłady jazdy)
- Praga Południe-Ratusz (nr 2005, rozkłady jazdy)
- Prasowa (nr 2047, rozkłady jazdy)
- Prażmowska (nr 4209, rozkłady jazdy)
- Prefabet (nr 3081, rozkłady jazdy)
- Prętowa (nr 3393, rozkłady jazdy)
- Prozy (nr 6015, rozkłady jazdy)
- Pruszkowska (nr 4032, rozkłady jazdy)
- Prystora (nr 4283, rozkłady jazdy)
- Przasnyska (nr 6088, rozkłady jazdy)
- Przebieg (nr 2084, rozkłady jazdy)
- Przedpole (nr 4088, rozkłady jazdy)
- Przejezdna (nr 1519, rozkłady jazdy)
- Przekorna (nr 3050, rozkłady jazdy)
- Przelotowa (nr 4022, rozkłady jazdy)
- Przełęczy (nr 2050, rozkłady jazdy)
- Przemysława II (nr 4115, rozkłady jazdy)
- Przepiórki (nr 4215, rozkłady jazdy)
- Przewodowa (nr 2459, rozkłady jazdy)
- Przeworska (nr 2121, rozkłady jazdy)
- Przy Agorze (nr 6013, rozkłady jazdy)
- Przy Bażantarni (nr 3426, rozkłady jazdy)
- Przy Grodzisku (nr 1529, rozkłady jazdy)
- Przy Parku (nr 4311, rozkłady jazdy)
- Przybyszewskiego (nr 6022, rozkłady jazdy)
- Przyczółek Grochowski (nr 2100, rozkłady jazdy)
- Przydrożna (nr 1171, rozkłady jazdy)
- Przyjazna (nr 1172, rozkłady jazdy)
- Przylesie (nr 1569, rozkłady jazdy)
- Pszeniczna (nr 1346, rozkłady jazdy)
- Pucciniego (nr 1687, rozkłady jazdy)
- Pustola (nr 5099, rozkłady jazdy)
R[]
- Raabego (nr 3202, rozkłady jazdy)
- Raciborska (nr 1115, rozkłady jazdy)
- Racjonalizacji (nr 3260, rozkłady jazdy)
- Radarowa (nr 4085, rozkłady jazdy)
- Radiowa (nr 5063, rozkłady jazdy)
- Radiowa-WAT (nr 5110, rozkłady jazdy)
- Radiowo (nr 6031, rozkłady jazdy)
- Radiowo-Bocznica (nr 6032, rozkłady jazdy)
- Radość-Wodociąg (nr 2315, rozkłady jazdy)
- Rafii (nr 2071, rozkłady jazdy)
- Raginisa (nr 5108, rozkłady jazdy)
- Rakowiec (nr 4033, rozkłady jazdy)
- Rakowiecka (nr 3002, rozkłady jazdy)
- Rakowiecka-Sanktuarium (nr 3286, rozkłady jazdy)
- Rakowska (nr 4847, rozkłady jazdy)
- Raszyńska (nr 4028, rozkłady jazdy)
- Ratuszowa (nr 1468, rozkłady jazdy)
- Ratuszowa-Zoo (nr 1004, rozkłady jazdy)
- Rebusowa (nr 4327, rozkłady jazdy)
- Rechniewskiego (nr 2502, rozkłady jazdy)
- Reduta Wolska (nr 5009, rozkłady jazdy)
- Redutowa (nr 5100, rozkłady jazdy)
- Regulska (nr 4130, rozkłady jazdy)
- Rejtana (nr 2280, rozkłady jazdy)
- Rekrucka (nr 2067, rozkłady jazdy)
- Rembertów-Akademia (nr 2088, rozkłady jazdy)
- Rembertów-Kolonia (nr 2086, rozkłady jazdy)
- Rembertów-Ratusz (nr 2083, rozkłady jazdy)
- Rembertów-Strzelnica (nr 2451, rozkłady jazdy)
- Rembielińska (nr 1083, rozkłady jazdy)
- Rezedowa (nr 2060, rozkłady jazdy)
- RKS Orzeł (nr 2115, rozkłady jazdy)
- Rodła (nr 5102, rozkłady jazdy)
- Rogalińska (nr 5038, rozkłady jazdy)
- Rogatkowa (nr 2257, rozkłady jazdy)
- Rogowska (nr 1142, rozkłady jazdy)
- Rokokowa (nr 6064, rozkłady jazdy)
- Rokosowska (nr 4117, rozkłady jazdy)
- Rolanda (nr 1151, rozkłady jazdy)
- Rolnicza (nr 2320, rozkłady jazdy)
- Romantyczna (nr 2214, rozkłady jazdy)
- Romaszewskiego (nr 6043, rozkłady jazdy)
- Rondo Daszyńskiego (nr 5040, rozkłady jazdy)
- Rondo Granzowa (nr 2075, rozkłady jazdy)
- Rondo ONZ (nr 7088, rozkłady jazdy)
- Rondo Radosława (nr 7091, rozkłady jazdy)
- Rondo Starzyńskiego (nr 1006, rozkłady jazdy)
- Rondo Unii Europejskiej (nr 3243, rozkłady jazdy)
- Rondo Waszyngtona (nr 2131, rozkłady jazdy)
- Rondo Zesłańców Syberyjskich (nr 4045, rozkłady jazdy)
- Rondo Żaba (nr 1077, rozkłady jazdy)
- Rondo Żabczyńskiego (nr 3263, rozkłady jazdy)
- Rosnowskiego (nr 3423, rozkłady jazdy)
- Rosochata (nr 3049, rozkłady jazdy)
- Rosy (nr 3296, rozkłady jazdy)
- Rozbrat (nr 7071, rozkłady jazdy)
- Rozchodnikowa (nr 2201, rozkłady jazdy)
- Rozłogi (nr 5109, rozkłady jazdy)
- Rozłucka (nr 2136, rozkłady jazdy)
- Rów Natoliński (nr 3422, rozkłady jazdy)
- Ruczaj (nr 3149, rozkłady jazdy)
- Rudnickiego (nr 6044, rozkłady jazdy)
- Rudzka (nr 6137, rozkłady jazdy)
- Rumiankowa (nr 2349, rozkłady jazdy)
- Ruskowy Bród (nr 1294, rozkłady jazdy)
- Ruskowy Bród-Szkoła (nr 1684, rozkłady jazdy)
- Ruty (nr 2423, rozkłady jazdy)
- Rybałtów (nr 3284, rozkłady jazdy)
- Rybna (nr 4021, rozkłady jazdy)
- Rybnicka (nr 4222, rozkłady jazdy)
- Rychnowska (nr 2258, rozkłady jazdy)
- Rydygiera (nr 6089, rozkłady jazdy)
- Ryżowa (nr 4092, rozkłady jazdy)
- Rzeczna (nr 1047, rozkłady jazdy)
- Rzeszotarskiej (nr 1052, rozkłady jazdy)
- Rzymska (nr 2202, rozkłady jazdy)
S[]
- Sadkowska (nr 1218, rozkłady jazdy)
- Sady Żoliborskie (nr 6040, rozkłady jazdy)
- Sadyba (nr 3065, rozkłady jazdy)
- Sagalli (nr 2345, rozkłady jazdy)
- Salomea (nr 4114, rozkłady jazdy)
- Samarytanka (nr 1178, rozkłady jazdy)
- Samochodowa (nr 3116, rozkłady jazdy)
- Samorządowa (nr 2377, rozkłady jazdy)
- Samsonowska (nr 3414, rozkłady jazdy)
- Sanguszki (nr 7056, rozkłady jazdy)
- Santocka (nr 3083, rozkłady jazdy)
- Sarabandy (nr 3397, rozkłady jazdy)
- Sarmacka (nr 3391, rozkłady jazdy)
- Sasanki (nr 4037, rozkłady jazdy)
- Saska (nr 2097, rozkłady jazdy)
- Sągi (nr 3389, rozkłady jazdy)
- Schroegera (nr 6097, rozkłady jazdy)
- Schronisko dla Zwierząt (nr 4024, rozkłady jazdy)
- Sezam (nr 2063, rozkłady jazdy)
- Sęczkowa (nr 2385, rozkłady jazdy)
- SGGW-Biblioteka (nr 3029, rozkłady jazdy)
- SGGW-Klinika (nr 3206, rozkłady jazdy)
- SGGW-Rektorat (nr 3100, rozkłady jazdy)
- Siarczana (nr 1036, rozkłady jazdy)
- Sieczna (nr 1524, rozkłady jazdy)
- Siedliskowa (nr 3198, rozkłady jazdy)
- Siedmiogrodzka (nr 5095, rozkłady jazdy)
- Siekierki-Sanktuarium (nr 3308, rozkłady jazdy)
- Siekierkowska (nr 3072, rozkłady jazdy)
- Sielce (nr 3058, rozkłady jazdy)
- Siemiatycka (nr 5046, rozkłady jazdy)
- Siemieńskiego (nr 4109, rozkłady jazdy)
- Sienna (nr 5088, rozkłady jazdy)
- Siennicka (nr 2122, rozkłady jazdy)
- Sierakowskiego (nr 1220, rozkłady jazdy)
- Siodlarska (nr 5076, rozkłady jazdy)
- Sitowie (nr 2460, rozkłady jazdy)
- Skalnicowa (nr 2212, rozkłady jazdy)
- Skarbka z Gór (nr 1326, rozkłady jazdy)
- Składkowskiego (nr 4258, rozkłady jazdy)
- Skorochód-Majewskiego (nr 4107, rozkłady jazdy)
- Skorosze (nr 4284, rozkłady jazdy)
- Skoroszewska (nr 4125, rozkłady jazdy)
- Skrzyneckiego (nr 2260, rozkłady jazdy)
- Słowackiego (nr 2248, rozkłady jazdy)
- Smocza (nr 5155, rozkłady jazdy)
- Smoluchowskiego (nr 3113, rozkłady jazdy)
- Smugowa (nr 1098, rozkłady jazdy)
- Sobieskiego (nr 3042, rozkłady jazdy)
- Sobocka (nr 6136, rozkłady jazdy)
- Sochaczewska (nr 5015, rozkłady jazdy)
- Sokołowska (nr 5006, rozkłady jazdy)
- Sokratesa (nr 6057, rozkłady jazdy)
- Solec (nr 7065, rozkłady jazdy)
- Solidna (nr 2036, rozkłady jazdy)
- Sołtyka (nr 5125, rozkłady jazdy)
- Sosnkowskiego (nr 4110, rozkłady jazdy)
- Sosnowa (nr 2321, rozkłady jazdy)
- Sowińskiego (nr 5010, rozkłady jazdy)
- Sójki (nr 3015, rozkłady jazdy)
- Spacerowa (nr 3026, rozkłady jazdy)
- Spadowa (nr 2185, rozkłady jazdy)
- Spalinowa (nr 2137, rozkłady jazdy)
- Spartańska (nr 3256, rozkłady jazdy)
- Spichrzowa (nr 1503, rozkłady jazdy)
- Spiralna (nr 3318, rozkłady jazdy)
- Spisaka (nr 4099, rozkłady jazdy)
- Spiska (nr 4041, rozkłady jazdy)
- Spółdzielnia Noma (nr 2065, rozkłady jazdy)
- Stacja Krwiodawstwa (nr 2140, rozkłady jazdy)
- Staniewicka (nr 1078, rozkłady jazdy)
- Stara Miłosna (Graniczna) (nr 2240, rozkłady jazdy)
- Stara Miłosna (Ułańska) (nr 2275, rozkłady jazdy)
- Stare Bemowo (nr 5055, rozkłady jazdy)
- Stare Kabaty (nr 3055, rozkłady jazdy)
- Stare Miasto (nr 7047, rozkłady jazdy)
- Stare Świdry (nr 1122, rozkłady jazdy)
- Starego Dębu (nr 1574, rozkłady jazdy)
- Starodęby (nr 4131, rozkłady jazdy)
- Staszica (nr 2271, rozkłady jazdy)
- Statkowskiego (nr 3080, rozkłady jazdy)
- Stawki (nr 7084, rozkłady jazdy)
- Stawy (nr 4199, rozkłady jazdy)
- Stefana Batorego (nr 3234, rozkłady jazdy)
- Stefanika (nr 1298, rozkłady jazdy)
- Stegny (nr 3094, rozkłady jazdy)
- Sternicza (nr 5045, rozkłady jazdy)
- Stępińska (nr 3084, rozkłady jazdy)
- Stężycka (nr 2219, rozkłady jazdy)
- Stoczniowców (nr 2400, rozkłady jazdy)
- Stoicka (nr 4018, rozkłady jazdy)
- Stolbud (nr 3261, rozkłady jazdy)
- Strażacka (nr 2080, rozkłady jazdy)
- Strąkowa (nr 5105, rozkłady jazdy)
- Strumykowa (nr 1315, rozkłady jazdy)
- Strusia (nr 2261, rozkłady jazdy)
- Stryjeńskich (nr 3140, rozkłady jazdy)
- Strzelecka (nr 1509, rozkłady jazdy)
- Strzeleckiego (nr 3121, rozkłady jazdy)
- Strzygłowska (nr 2198, rozkłady jazdy)
- Suchy Las (nr 4308, rozkłady jazdy)
- Suwak (nr 3410, rozkłady jazdy)
- Suwalska (nr 1150, rozkłady jazdy)
- Suzina (nr 6098, rozkłady jazdy)
- Sympatyczna (nr 4225, rozkłady jazdy)
- Synów Pułku (nr 5057, rozkłady jazdy)
- Sypniewska (nr 3091, rozkłady jazdy)
- Syta (nr 3150, rozkłady jazdy)
- Szachowa (nr 2045, rozkłady jazdy)
- Szafarzy (nr 2091, rozkłady jazdy)
- Szamocin (nr 1132, rozkłady jazdy)
- Szancera (nr 4095, rozkłady jazdy)
- Szarady (nr 4282, rozkłady jazdy)
- Szaserów (nr 2268, rozkłady jazdy)
- Szaserów-Szpital (nr 2112, rozkłady jazdy)
- Szczęśliwice (nr 4119, rozkłady jazdy)
- Szczęśliwicka (nr 4154, rozkłady jazdy)
- Szeligowska-Wiadukt (nr 5200, rozkłady jazdy)
- Szeroka (nr 2370, rozkłady jazdy)
- Szlachecka (nr 1526, rozkłady jazdy)
- Szobera (nr 5049, rozkłady jazdy)
- Szolc-Rogozińskiego (nr 3144, rozkłady jazdy)
- Szosa Lubelska (nr 2296, rozkłady jazdy)
- Szpital Bielański (nr 6010, rozkłady jazdy)
- Szpital Bródnowski (nr 1147, rozkłady jazdy)
- Szpital Grochowski (nr 2129, rozkłady jazdy)
- Szpital Południowy (nr 3299, rozkłady jazdy)
- Szpital Wolski (nr 5042, rozkłady jazdy)
- Szuberta (nr 4223, rozkłady jazdy)
- Szumiących Traw (nr 1504, rozkłady jazdy)
- Szwedzka (nr 1053, rozkłady jazdy)
- Szwoleżerów (nr 7073, rozkłady jazdy)
- Szymanowskiego (nr 1292, rozkłady jazdy)
- Szymańskiego (nr 2072, rozkłady jazdy)
- Szyszaków (nr 2094, rozkłady jazdy)
- Szyszkowa (nr 4016, rozkłady jazdy)
Ś[]
- Śliwice (nr 1010, rozkłady jazdy)
- Śmigielska (nr 4219, rozkłady jazdy)
- Śmigłowca (nr 4046, rozkłady jazdy)
- Śniegockiej (nr 7070, rozkłady jazdy)
- Śnieżna (nr 1034, rozkłady jazdy)
- Śpiewaków (nr 1527, rozkłady jazdy)
- Śreniawitów (nr 1521, rozkłady jazdy)
- Środkowa (nr 1068, rozkłady jazdy)
- Świętego Andrzeja Boboli (nr 3235, rozkłady jazdy)
- Świętego Bonifacego (nr 3033, rozkłady jazdy)
- Świętego Hieronima (nr 1161, rozkłady jazdy)
- Świętej Urszuli Ledóchowskiej (nr 3468, rozkłady jazdy)
- Świątynia Opatrzności Bożej (nr 3354, rozkłady jazdy)
- Świderska (nr 1469, rozkłady jazdy)
- Świecka (nr 2016, rozkłady jazdy)
- Świętojerska (nr 7078, rozkłady jazdy)
T[]
- Taborowa (nr 3268, rozkłady jazdy)
- Tadżycka (nr 2403, rozkłady jazdy)
- Tagore'a (nr 3126, rozkłady jazdy)
- Talarowa (nr 1119, rozkłady jazdy)
- Taneczna (nr 3413, rozkłady jazdy)
- Tango (nr 3102, rozkłady jazdy)
- Tarchomin (nr 1277, rozkłady jazdy)
- Tarchomin Kościelny (nr 1507, rozkłady jazdy)
- Tarniny (nr 3404, rozkłady jazdy)
- Tarnowiecka (nr 2106, rozkłady jazdy)
- Tatarska (nr 5122, rozkłady jazdy)
- Tawułkowa (nr 2169, rozkłady jazdy)
- Teatr Komedia (nr 6004, rozkłady jazdy)
- Techników (nr 4102, rozkłady jazdy)
- Telewizja Polska (nr 3115, rozkłady jazdy)
- Teligi (nr 3122, rozkłady jazdy)
- Terespolska (nr 2413, rozkłady jazdy)
- Terminal Autokarowy (nr 4202, rozkłady jazdy)
- Terminal Cargo (nr 4147, rozkłady jazdy)
- Tkaczy (nr 5013, rozkłady jazdy)
- Tłuchowska (nr 1421, rozkłady jazdy)
- Tołstoja (nr 6050, rozkłady jazdy)
- Tomaszew (nr 1131, rozkłady jazdy)
- Tomaszowska (nr 2244, rozkłady jazdy)
- Topiel (nr 7067, rozkłady jazdy)
- Topograficzna (nr 2262, rozkłady jazdy)
- Tor Kolarski (nr 2123, rozkłady jazdy)
- Tor Służewiec (nr 3341, rozkłady jazdy)
- Tor Stegny (nr 3030, rozkłady jazdy)
- Torfowa (nr 2346, rozkłady jazdy)
- Toruńska (nr 1086, rozkłady jazdy)
- Torwar (nr 7076, rozkłady jazdy)
- Trakt Lubelski (nr 2018, rozkłady jazdy)
- Trakt Lubelski-Las (nr 2247, rozkłady jazdy)
- Trasa Łazienkowska (nr 7080, rozkłady jazdy)
- Trawiasta (nr 2019, rozkłady jazdy)
- Trenów-Las (nr 6037, rozkłady jazdy)
- Trombity (nr 3024, rozkłady jazdy)
- Truskawiecka (nr 3034, rozkłady jazdy)
- Trzykrotki (nr 2033, rozkłady jazdy)
- Tułowicka (nr 6062, rozkłady jazdy)
- Turmoncka (nr 1165, rozkłady jazdy)
- Tuzinowa (nr 3317, rozkłady jazdy)
- Tużycka (nr 1059, rozkłady jazdy)
- Twardowska (nr 6009, rozkłady jazdy)
- Tylżycka (nr 6080, rozkłady jazdy)
- Tymotki (nr 1351, rozkłady jazdy)
- Tytułowa (nr 6028, rozkłady jazdy)
U[]
- UKSW (nr 6011, rozkłady jazdy)
- Umińskiego (nr 2149, rozkłady jazdy)
- Uniwersytet (nr 7044, rozkłady jazdy)
- Uniwersytet Medyczny (nr 4031, rozkłady jazdy)
- Urbanistów (nr 4120, rozkłady jazdy)
- Urocza (nr 2378, rozkłady jazdy)
- Ursus-Niedźwiadek (nr 4221, rozkłady jazdy)
- Ursus-Ratusz (nr 4216, rozkłady jazdy)
- Ursus-Sanktuarium (nr 4211, rozkłady jazdy)
- Ursynów Południowy (nr 3136, rozkłady jazdy)
- Ursynów Północny (nr 3120, rozkłady jazdy)
- Urząd Statystyczny (nr 4304, rozkłady jazdy)
- Utrata (nr 1043, rozkłady jazdy)
- Utrata-Urząd Celny (nr 1044, rozkłady jazdy)
V[]
- Verdiego (nr 1697, rozkłady jazdy)
- Vogla (nr 3045, rozkłady jazdy)
- Vogla-Morysin (nr 3148, rozkłady jazdy)
W[]
- Waflowa (nr 3051, rozkłady jazdy)
- Wagonownia (nr 5127, rozkłady jazdy)
- Walecznych (nr 2139, rozkłady jazdy)
- Walerego Sławka (nr 4262, rozkłady jazdy)
- Walewska (nr 2135, rozkłady jazdy)
- Wał Gocławski (nr 2144, rozkłady jazdy)
- Wał Miedzeszyński (nr 2096, rozkłady jazdy)
- Wałbrzyska-Cmentarz (nr 3337, rozkłady jazdy)
- Wałowicka (nr 4213, rozkłady jazdy)
- Wałuszewska (nr 1106, rozkłady jazdy)
- Wapowskiego (nr 4098, rozkłady jazdy)
- Warchałowskiego (nr 3403, rozkłady jazdy)
- Warmińska (nr 1567, rozkłady jazdy)
- Warneńska (nr 3095, rozkłady jazdy)
- Warszawska (nr 4307, rozkłady jazdy)
- Wartka (nr 1124, rozkłady jazdy)
- Warzelnicza (nr 1175, rozkłady jazdy)
- Warzelnicza-Szkoła (nr 1560, rozkłady jazdy)
- Wasilkowska (nr 2162, rozkłady jazdy)
- WAT (nr 5053, rozkłady jazdy)
- Wawelska (nr 4121, rozkłady jazdy)
- Wawer-Ratusz (nr 2438, rozkłady jazdy)
- Wawerska (nr 2291, rozkłady jazdy)
- Wawrzyszewska (nr 5068, rozkłady jazdy)
- Wąwozowa (nr 3287, rozkłady jazdy)
- Wersalska (nr 2151, rozkłady jazdy)
- Wesoła-Ratusz (nr 2281, rozkłady jazdy)
- Wędkarska (nr 2197, rozkłady jazdy)
- Wiatraczna (nr 2008, rozkłady jazdy)
- Wiązana (nr 2216, rozkłady jazdy)
- Widawska (nr 5107, rozkłady jazdy)
- Widokowa (nr 6053, rozkłady jazdy)
- Wiedeńska (nr 3421, rozkłady jazdy)
- Wiejska (nr 7039, rozkłady jazdy)
- Wielicka (nr 3109, rozkłady jazdy)
- Wielkiego Dębu (nr 1168, rozkłady jazdy)
- Wielowiejska (nr 2044, rozkłady jazdy)
- Wierna (nr 1506, rozkłady jazdy)
- Wiertnicza (nr 3066, rozkłady jazdy)
- Wierzchowskiego (nr 2021, rozkłady jazdy)
- Wiesiołka (nr 2167, rozkłady jazdy)
- Wilanów (nr 3044, rozkłady jazdy)
- Wilkowiecka (nr 1200, rozkłady jazdy)
- Winnica (nr 1974, rozkłady jazdy)
- Wiolinowa (nr 3293, rozkłady jazdy)
- Wiosenna (nr 2284, rozkłady jazdy)
- Wirażowa (nr 4144, rozkłady jazdy)
- Wiślicka (nr 4113, rozkłady jazdy)
- Wiśniowa (nr 3105, rozkłady jazdy)
- Wiśniowa Góra (nr 2034, rozkłady jazdy)
- Witolin (nr 2105, rozkłady jazdy)
- WKD Raków (nr 4089, rozkłady jazdy)
- Władysława Hermana (nr 4220, rozkłady jazdy)
- Włochy-Ratusz (nr 4010, rozkłady jazdy)
- Włościańska (nr 6041, rozkłady jazdy)
- Wodniaków (nr 2215, rozkłady jazdy)
- Wojciechowskiego (nr 4228, rozkłady jazdy)
- Wojnicka (nr 1030, rozkłady jazdy)
- Wojsławicka (nr 2207, rozkłady jazdy)
- Wola Grzybowska (nr 2285, rozkłady jazdy)
- Wola-Ratusz (nr 5002, rozkłady jazdy)
- Wołomińska (nr 1160, rozkłady jazdy)
- Wołoska (nr 3239, rozkłady jazdy)
- Wołoska-Szpital (nr 3238, rozkłady jazdy)
- Woronicza (nr 3240, rozkłady jazdy)
- Wólczyńska (nr 6214, rozkłady jazdy)
- Wólczyńska-Bocznica (nr 6065, rozkłady jazdy)
- Wólka Węglowa (nr 6036, rozkłady jazdy)
- Wrocławska (nr 5064, rozkłady jazdy)
- Wronia (nr 5193, rozkłady jazdy)
- Wróbla (nr 3096, rozkłady jazdy)
- Wrzeciono (nr 6070, rozkłady jazdy)
- Wspólna, Śródmieście (nr 7034, rozkłady jazdy)
- Wspólna, Wesoła (nr 2306, rozkłady jazdy)
- Wspólna Droga (nr 2010, rozkłady jazdy)
- Współczesna (nr 1283, rozkłady jazdy)
- Wybrzeże Helskie (nr 1164, rozkłady jazdy)
- Wybrzeże Szczecińskie (nr 2399, rozkłady jazdy)
- Wyczółki (nr 3104, rozkłady jazdy)
- Wyględowska (nr 3451, rozkłady jazdy)
- Wyjazd (nr 3452, rozkłady jazdy)
- Wynalazek (nr 3251, rozkłady jazdy)
- Wyszkowska (nr 1223, rozkłady jazdy)
- Wyszogrodzka (nr 1156, rozkłady jazdy)
- Wyścigi (nr 3012, rozkłady jazdy)
Z[]
- Zabłudowska (nr 2402, rozkłady jazdy)
- Zabraniecka (nr 1041, rozkłady jazdy)
- Zabraniecka-Bocznica (nr 1038, rozkłady jazdy)
- Zabraniecka-Magazyny (nr 1037, rozkłady jazdy)
- Zachęta (nr 7028, rozkłady jazdy)
- Zagłoby (nr 5147, rozkłady jazdy)
- Zagórzańska (nr 2376, rozkłady jazdy)
- Zajezdnia Kleszczowa (nr 4090, rozkłady jazdy)
- Zajezdnia Ostrobramska (nr 2104, rozkłady jazdy)
- Zajezdnia Praga (nr 1029, rozkłady jazdy)
- Zajezdnia Redutowa (nr 5098, rozkłady jazdy)
- Zajezdnia Stalowa (nr 1199, rozkłady jazdy)
- Zajezdnia Ursus Północny (nr 4305, rozkłady jazdy)
- Zajezdnia Wola (nr 5004, rozkłady jazdy)
- Zajezdnia Woronicza (nr 3258, rozkłady jazdy)
- Zajezdnia Żoliborz (nr 6061, rozkłady jazdy)
- Zajęcza (nr 7062, rozkłady jazdy)
- Zakamarek (nr 3294, rozkłady jazdy)
- Zakłady Zbożowe (nr 1128, rozkłady jazdy)
- Zakrętowa (nr 2297, rozkłady jazdy)
- Zakrzewska (nr 3086, rozkłady jazdy)
- Zamenhofa (nr 7024, rozkłady jazdy)
- Zamieniecka (nr 2102, rozkłady jazdy)
- Zaolziańska (nr 3199, rozkłady jazdy)
- Zaplecze (nr 1127, rozkłady jazdy)
- Zapustna (nr 4093, rozkłady jazdy)
- Zaruby (nr 3288, rozkłady jazdy)
- Zaruskiego (nr 7074, rozkłady jazdy)
- Zasadowa (nr 2414, rozkłady jazdy)
- Zasobna (nr 2173, rozkłady jazdy)
- Zaściankowa (nr 3196, rozkłady jazdy)
- Zaułek-Szkoła (nr 1470, rozkłady jazdy)
- Zawady (nr 3154, rozkłady jazdy)
- Zawodowa (nr 2090, rozkłady jazdy)
- Zawodzie (nr 3082, rozkłady jazdy)
- Ząbkowska (nr 1002, rozkłady jazdy)
- Zbaraska (nr 2127, rozkłady jazdy)
- Zbójna Góra (nr 2184, rozkłady jazdy)
- Zbójnogórska (nr 2314, rozkłady jazdy)
- Zbyszka z Bogdańca (nr 1169, rozkłady jazdy)
- Zdziarska (nr 1347, rozkłady jazdy)
- Zdziarska-Kanał (nr 1225, rozkłady jazdy)
- Zegarynki (nr 1109, rozkłady jazdy)
- Zerzeń (nr 2191, rozkłady jazdy)
- Zgrupowania AK Kampinos (nr 6060, rozkłady jazdy) (zawieszony)
- Zielona (nr 2379, rozkłady jazdy)
- Zielonej Gęsi (nr 4339, rozkłady jazdy)
- Złotej Jesieni (nr 2430, rozkłady jazdy)
- Znana (nr 5104, rozkłady jazdy)
- Zwoleńska (nr 2192, rozkłady jazdy)
- Zwycięzców (nr 2141, rozkłady jazdy)
- Zyndrama z Maszkowic (nr 1099, rozkłady jazdy)
Ż[]
- Żerań FSO (nr 1013, rozkłady jazdy)
- Żerań Wschodni (nr 1091, rozkłady jazdy
- Żiżki (nr 1024, rozkłady jazdy)
- Żołnierska (nr 2081, rozkłady jazdy)
- Żołny (nr 3016, rozkłady jazdy)
- Żonkilowa (nr 2218, rozkłady jazdy)
- Żółkiewskiego (nr 2012, rozkłady jazdy)
- Żubrowa-UKSW (nr 6073, rozkłady jazdy)
- Żupnicza (nr 2119, rozkłady jazdy)
- Żuromińska (nr 1145, rozkłady jazdy)
- Żyrardowska (nr 1107, rozkłady jazdy)
- Żytnia (nr 5084, rozkłady jazdy)
- Żywiecka (nr 4237, rozkłady jazdy)
Stacje kolejowe obsługiwane przez ZTM[]
- Warszawa Aleje Jerozolimskie (nr 4913, rozkłady jazdy)
- Warszawa Anin (nr 2905, rozkłady jazdy)
- Warszawa Centralna (nr 7900, rozkłady jazdy)
- Warszawa Choszczówka (nr 1906, rozkłady jazdy)
- Warszawa Dawidy (nr 3902, rozkłady jazdy)
- Warszawa Falenica (nr 2909, rozkłady jazdy)
- Warszawa Gdańska (nr 7903, rozkłady jazdy)
- Warszawa Gocławek (nr 2903, rozkłady jazdy)
- Warszawa Gołąbki (nr 4922, rozkłady jazdy)
- Warszawa Jeziorki (nr 3903, rozkłady jazdy)
- Warszawa Koło (nr 5904, rozkłady jazdy)
- Warszawa Lotnisko Chopina (nr 4919, rozkłady jazdy)
- Warszawa Miedzeszyn (nr 2908, rozkłady jazdy)
- Warszawa Międzylesie (nr 2906, rozkłady jazdy)
- Warszawa Młynów (nr 5904, rozkłady jazdy)
- Warszawa Mokry Ług (nr 2920, rozkłady jazdy)
- Warszawa Ochota (nr 4901, rozkłady jazdy)
- Warszawa Ochota WKD (nr 4911, rozkłady jazdy)
- Warszawa Okęcie (nr 4920, rozkłady jazdy)
- Warszawa Olszynka Grochowska (nr 2902, rozkłady jazdy)
- Warszawa Płudy (nr 1905, rozkłady jazdy)
- Warszawa Powązki (nr 5908, rozkłady jazdy)
- Warszawa Powiśle (nr 7902, rozkłady jazdy)
- Warszawa Praga (nr 1902, rozkłady jazdy)
- Warszawa Radość (nr 2907, rozkłady jazdy)
- Warszawa Rakowiec (nr 4917, rozkłady jazdy)
- Warszawa Raków (nr 4914, rozkłady jazdy)
- Warszawa Reduta Ordona (nr 4912, rozkłady jazdy)
- Warszawa Rembertów (nr 2910, rozkłady jazdy)
- Warszawa Salomea (nr 4915, rozkłady jazdy)
- Warszawa Służewiec (nr 3901, rozkłady jazdy)
- Warszawa Stadion (nr 2901, rozkłady jazdy)
- Warszawa Śródmieście (nr 7901, rozkłady jazdy)
- Warszawa Śródmieście WKD (nr 7911, rozkłady jazdy)
- Warszawa Toruńska (nr 1903, rozkłady jazdy)
- Warszawa Ursus (nr 4903, rozkłady jazdy)
- Warszawa Ursus Północny (nr 4921, rozkłady jazdy)
- Warszawa Ursus-Niedźwiadek (nr 4923, rozkłady jazdy)
- Warszawa Wawer (nr 2904, rozkłady jazdy)
- Warszawa Wesoła (nr 2911, rozkłady jazdy)
- Warszawa Wileńska (nr 1920, rozkłady jazdy)
- Warszawa Włochy (nr 4902, rozkłady jazdy)
- Warszawa Wola (nr 5903, rozkłady jazdy)
- Warszawa Wola Grzybowska (nr 2912, rozkłady jazdy)
- Warszawa Wschodnia (nr 2900, rozkłady jazdy)
- Warszawa Zachodnia (nr 4900, rozkłady jazdy), ((Peron 9), nr 5902, rozkłady jazdy)
- Warszawa Zachodnia WKD (nr 4910, rozkłady jazdy)
- Warszawa Zacisze-Wilno (nr 1927, rozkłady jazdy)
- Warszawa Zoo (nr 1901, rozkłady jazdy)
- Warszawa Żerań (nr 1904, rozkłady jazdy)
- Warszawa Żwirki i Wigury (nr 4918, rozkłady jazdy)
Ciekawostki[]
- W Warszawie znajduje się 4255 przystanków, a w aglomeracji warszawskiej 2416[1].
- Najwięcej w aglomeracji jest zespołów przystankowych na literę P (348) i K (257), a najmniej na X (XXI Wieku) i Ź (Źródlana) – po jednym. W Warszawie znajdują się tylko dwa zespoły przystankowe na literę Ć (Ćmielowska i Ćwiklińskiej) – co stanowi najmniejszą ich liczbę w mieście.
- Przystanek Metro Centrum Nauki Kopernik dla linii 185 znajduje się wewnątrz Tunelu Wisłostrady.
- Niektóre przystanki jak Kolejka Piaseczyńska w Piasecznie dla linii 727 funkcjonują w jedną stronę jako stały, a w drugą jako na żądanie.
- Zespoły przystankowy Bacha i Zajezdnia Stalowa są obsługiwane tylko przez linie nocne.
- Zespół przystankowy Bronisława Czecha-Las nie posiada możliwości przejścia przez ulicę.
- W Warszawie jest 30 zespołów przystankowych zaczynających się na „Metro” i 32 zespoły zaczynające się na „PKP”.
- Przystanki, na których linie nie obsługują pasażerów są oznaczane numerem w zakresie 71-79. Wyjątkiem od tej reguły są przystanki Konwiktorska 02, który obowiązuje jako techniczny dla linii 503 i Bacha 02, który obowiązuje jako techniczny dla linii 401 (w kursach wariantowych).
Przypisy
- ↑ Informator statystyczny za miesiąc kwiecień 2022 r., Zarząd Transportu Miejskiego
Zobacz też[]
- Opisane na Warszawikii zespoły przystankowe według dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola, Włochy, Żoliborz oraz historyczne zespoły przystankowe
- Zarząd Transportu Miejskiego