FANDOM

Nieaktywny użytkownik

Witam na mojej stronie, nazywam się Jakub i od urodzenia jestem związany z prawobrzeżną częścią miasta. Urodziłem się w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym i mieszkałem początkowo w Falenicy, później zmieniłem miejsce zamieszkania na Gocław, a obecnie zamieszkuję Nowodwory.

W latach 20082011 edytowałem angielską Wikipedię. Na Warszawikii konto założyłem w roku 2010, ale dopiero na początku 2013 roku ogarnęła mnie varsavianistyczna gorączka i wtedy też wziąłem się za porządne edytowanie. Od listopada 2013 roku posiadam uprawnienia administratora, więc jeżeli mogę jakoś pomóc (zarówno jeśli potrzebujesz jakichś informacji nt. Warszawikii lub po prostu chcesz skontaktować się ze mną), zapraszam do kontaktu przez stronę dyskusji. Niestety w związku z początkiem roku akademickiego i zdecydowanym deficytem czasu rzadko jestem w stanie tu zaglądać, ale staram się jak mogę.

Jeśli chodzi o artykuły, głównie zajmuję się prawą stroną miasta, w szczególności Białołęką, a ponadto komunikacją miejską, ulicami i zakładami przemysłowymi na terenie całego miasta, tworzę też grafiki wektorowe ilustrujące artykuły.

To do:

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.