FANDOM


Inflancka (strona ujednoznaczniająca)Informator WawraInfrastruktura tramwajowa na Wysockiego
Instalacja TęczaInstytut CervantesaInstytut Chemii i Techniki Jądrowej
Instytut ElektrotechnikiInstytut Hematologii i TransfuzjologiiInstytut Tele- i Radiotechniczny
Insurekcja kościuszkowskaInsurekcja warszawskaIntraco
Iwan PaskiewiczIzabela LubomirskaIzabelin i Konstancin-Jeziorna w I strefie biletowej
Izydor Mikołaj ProkoppJM TowerJ (linia autobusowa)
Ja WisłaJacek KozubJacek Ozdoba
Jacek SasinJagiellonkaJakub Biegaj
Jakub FontanaJakub JasińskiJakub Sobieski
Jan BytnarJan Chrystian KamsetzerJan Chrystian Szuch
Jan III SobieskiJan KilińskiJan Kozicki
Jan Nowak-JeziorańskiJan PietraszkiewiczJan Rodowicz
Jan SosnowskiJan ZachwatowiczJan Zygmunt Deybel
Janusz KorczakJanusz ZaorskiJary
JazdówJelcz 120MMJelcz Libero
Jelcz M121IJelcz M121MJelcz M181M
Jerzy Beniamin FlattJerzy LewińskiJerzy Matuszewski
Jerzy PopiełuszkoJerzy TwardoJerzy Zelnik
Jeziorki PołudnioweJeziorki PółnocneJezioro Balaton
Jezioro GocławskieJezioro KamionkowskieJezioro Lisowskie
Jezioro Pod MorgamiJezioro PowsinkowskieJezioro Wilanowskie
Jezioro ŻabieJolanta BrzeskaJulian Tuwim
Julian Ursyn NiemcewiczJuliusz BurscheJuliusz Żórawski
JurydykaJutrzenkaJuwenalia Warszawskie
Józef ChłopickiJózef ElsnerJózef Fontana
Józef GlempJózef Lech GniewniakJózef Michalik
Józef Mikułowski-PomorskiJózef PadewskiJózef Pius Dziekoński
Józef PiłsudskiJózef PołudniakJózef Ławnik
KKEN CenterKL Warschau
K (linia autobusowa)K (linia tramwajowa)K (tramwaj)
KabatyKaczy DółKajet
KaleidoscopeKamienica Abrama WłodaweraKamienica Andrzeja Korszanowskiego
Kamienica Andrzeja StrońskiegoKamienica Antoniego StradeckiegoKamienica Bałuckiego 35
Kamienica Bema 69Kamienica Centralnego Towarzystwa RolniczegoKamienica Ciepła 3
Kamienica DomańskichKamienica DulfusowskaKamienica Dulfusowska na Freta
Kamienica DuniewiczowejKamienica Edwarda RaczyńskiegoKamienica Franciszka Brzozowskiego
Kamienica FrenkentalaKamienica Heleny PalKamienica Higerów
Kamienica HoserówKamienica JabłońskichKamienica Jakuba Fontany
Kamienica Jakuba HoffmanaKamienica Jana KulikiewiczaKamienica Jana Wernera i Marii Lilpop
Kamienica Juliana GlassaKamienica Juliusza NagórskiegoKamienica Józefa Lipińskiego
Kamienica Józefa Lipińskiego Aleje Jerozolimskie 109Kamienica Józefa RogozińskiegoKamienica Józefa Rolińskiego
Kamienica KacperskichKamienica Kazimierza SpinkaKamienica Konopacka 15
Kamienica Kopińska 24Kamienica Lejba OsmosaKamienica Leona Doleya
Kamienica LipińskichKamienica Ludwika Malholme'aKamienica Ludwika Panczakiewicza
Kamienica Ludwiki TrębickiejKamienica M. TrachtenbergaKamienica Macieja Łyszkiewicza
Kamienica MansjonariaKamienica Matiasa TaubenhausaKamienica Małkowskich
Kamienica MierkowskaKamienica Nowy Świat 3Kamienica Opelewskiego
Kamienica Oppenheimów i RegirerówKamienica OrdowskichKamienica Pańska 112
Kamienica Państwowego Zakładu Ubezpieczeń WzajemnychKamienica Pinkusa LothegoKamienica Piotra Hawermana
Kamienica Pocztowej Kasy OszczędnościKamienica PoszepnegoKamienica Poznańska 21
Kamienica PróchnickichKamienica Puławska 26Kamienica Płocka 35
Kamienica Radzymińska 32Kamienica Rodryga MroczkowskiegoKamienica Rotbarda
Kamienica Rotbarda Marszałkowska 19Kamienica Różana 13Kamienica Smolna 3
Kamienica Smolna 36Kamienica Smoszewska 9Kamienica Spółdzielni Mieszkaniowej Znicz
Kamienica Spółki Udziałowej WłasnośćKamienica Stalowa 10Kamienica Stalowa 52
Kamienica Stanisława ZamoyskiegoKamienica SzajnbergówKamienica Szymborskich
Kamienica Targowa 14Kamienica Tomasza NiemyjskiegoKamienica Towarzystwa Akcyjnego Przechowywania Mebli A. Wróblewski
Kamienica Towarzystwa Akcyjnego WolaKamienica Towarzystwa Kredytowego MiejskiegoKamienica Traktorzystki 9
Kamienica Twarda 29Kamienica Ubezpieczalni SpołecznejKamienica Warszawskiego Towarzystwa Dobroczynności
Kamienica Wawrzyńca WątrobowiczaKamienica Wileńska 9Kamienica Wincentego Bednarskiego
Kamienica Witolda LanciegoKamienica Wojciecha KemnitzaKamienica Wsiewołoda Istomina
Kamienica Wsiewołoda Istomina Aleje Jerozolimskie 30Kamienica Wsiewołoda Istomina Aleje Jerozolimskie 32Kamienica Władysława Sikorskiego
Kamienica Władysława ŁawrynowiczaKamienica ZambonichKamienica Zdzisława Grocholskiego
Kamienica Zielna 37Kamienica Zofii KiersnowskiejKamienica Związku Emerytów Banku Polskiego
Kamienica Zwycięzców 31Kamienica Złota 65aKamienica pod Gigantami
Kamienica pod MadonnąKamienica pod NiedźwiedziemKamienica pod Samsonem
Kamienica pod ŁabędziemKamienica pod ŻaglowcemKamień odległości
KamionekKampus Główny Uniwersytetu WarszawskiegoKanał Bródnowski
Kanał GocławskiKanał HenrykowskiKanał Młociński
Kanał Nowa UlgaKanał Nowe UjścieKanał Obwodowy
Kanał Olszynka Grochowska