B – linia autobusowa specjalna, która kursuje na trasie z Nowodworów na Klasyków, podczas Dni Białołęki dowożąc do Parku Henrykowskiego.
Linia jest bezpłatna, obsługiwana zabytkowymi Ogórkami przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
Po raz pierwszy uruchomiona w 2016[1]. Na takiej samej trasie kursowała także w latach następnych[2].
Trasa[]
Ulice[]
Nowodwory – Światowida – Mehoffera – Modlińska – Klasyków – Klasyków (powrót: – Klasyków – Czarodzieja – Mehoffera)
Przystanki[]
Nowodwory
Nowodwory
Stefanika
Mehoffera
Erazma z Zakroczymia
Talarowa
Leśnej Polanki
Chęcińska
Henryków
Klasyków
Przypisy
- ↑ U i B, czyli linie piknikowe na Ursynowie i Białołęce. Kmkm.waw.pl, 26 czerwca 2016
- ↑ Dni Białołęki 2017. UD Białołęka, 9 czerwca 2017
Linie autobusowe specjalne ZTM |
Kursujące: 900 |