7 | Czas jazdy (min): min – max 46 – 50 |
co 8 – 12 – 15 minut |
7 – linia tramwajowa zwykła (rozkład jazdy), która kursuje z Kawęczyńskiej-Bazylika (z kursami wariantowymi z pętli Dworzec Wschodni (Kijowska)) na pętlę P+R Aleja Krakowska.Linię obsługują zajezdnie tramwajowe Praga i Mokotów.
Historia[]
Linię "7" uruchomiono 7 sierpnia 1908 roku jako dziesiątą linię tramwaju elektrycznego, śladem dawnej pomarańczowej linii tramwaju konnego, połączyła ona wówczas Powązki–IV Bramę wzdłuż Powązkowskiej, Dzikiej, Nalewek, Bielańskiej, Trębackiej, Krakowskiego Przedmieścia, Królewskiej, Marszałkowskiej i Złotej na Towarową. Z niewielką korektą funkcjonowała do 1919 roku, kiedy jej trasę częściowo przejęła linia 8 (Powązki-IV Brama – Plac Zawiszy), a "siódemka" została zlikwidowana. Ponownie ruszyła na trasy 17 kwietnia 1921 roku, łącząc Plac Teatralny przez Krakowskie Przedmieście, Most Kierbedzia i Ząbkowską z Radzymińską. Z czasem wydłużano jej trasę w lewobrzeżnej Warszawie, by jeszcze w 1921 roku dojeżdżała przez Nowy Świat najpierw na Plac Trzech Krzyży, a potem przez Aleje Jerozolimskie na Opaczewską. W takim stanie kursowała do 1939 roku.
Po zakończeniu kampanii wrześniowej linia wróciła na trasę 24 grudnia 1939 roku, początkowo nie pod oznaczeniem numerowym, kursując z Opaczewskiej przez Grójecką i Aleje Jerozolimskie na Plac Starynkiewicza, a od stycznia 1940 roku, już jako "7", na Plac Trzech Krzyży. Od 1941 roku kursowała jeszcze dalej przez Most Poniatowskiego na Aleję Zieleniecką, a kilka miesięcy później na Dworzec Wschodni. Tak kursowała do 1 czerwca 1942 roku, kiedy zmieniono jej oznaczenie na 27 i nieznacznie zmieniono trasę.
Po kilkunastu miesiącach, 1 marca 1943 roku ponownie uruchomiono linię "7" w wyniku przekształcenia linii 7a, skierowano ją wówczas na trasę z Bielan-AWF przez Mickiewicza, pl. Krasińskich, Krakowskie Przedmieście, pl. Teatralny, pl. Żelaznej Bramy, Twardą, pl. Zawiszy i Grójecką na Okęcie (Zakłady Lotnicze). Po kilku miesiącach jednak linię skrócono do Placu Narutowicza, a trasę na Okęcie przejęła linia 7e. Na takiej trasie linia "7" kursowała aż do wybuchu powstania warszawskiego.
Po wojnie linię "7" uruchomiono 15 września 1945 roku na trasie z Okęcia (Zakłady Lotnicze) przez Grójecką na Opaczewską, była to, wraz z linią 8, pierwsza w lewobrzeżnej Warszawie powojenna linia tramwajowa. Poruszała się wówczas jeszcze po torach o dawnych rozstawie 1525 mm. Jeszcze w 1945 roku wydłużono ją na Plac Narutowicza, dokąd kursowała do 1948 roku, wówczas, w związku z przekuwaniem torów na Grójeckiej linię najpierw skrócono, a potem zlikwidowano.
Po zakończeniu przekuwania "siódemka" wróciła na trasę z Okęcia na Plac Narutowicza 20 czerwca 1948 roku, tak kursowała do 1962 roku, kiedy wydłużono jej kursowanie wzdłuż Alejach Jerozolimskich, ul. Marchlewskiego i ul. Buczka na Żerań FSO, ale w 1964 roku zmieniono jej trasę tak, że zamiast Marchlewskiego kursowała Marszałkowską. Kiedy jednak w 1969 roku rozpoczęła się przebudowa skrzyżowania ul. Marszałkowskiej z Alejami Jerozolimskimi, którego celem była likwidacja skrętów na nowym rondzie, trasę zmieniono tak, by linia wzdłuż Alej Jerozolimskich i ul. Targowej dostała się na Dworzec Wschodni. W 1974 roku zamieniono kraniec z linią 25 i "siódemka" pojechała na pętlę Kawęczyńska-Bazylika. Tak kursowała do 2006 roku, kiedy to w ramach optymalizacji tras tramwajowych skrócono jej trasę na Banacha, nie pozostała tam jednak długo, gdyż po zakończeniu remontu torowiska w Alejach Jerozolimskich ponownie wróciła na Okęcie i ta trasa nie uległa zmianie do dzisiaj.
Trasa podstawowa[]
ostatnio zmieniana 13 października 2007 roku
Ulice[]
Kawęczyńska-Bazylika - Kijowska - Targowa - al. Zieleniecka - al. Poniatowskiego - Most Poniatowskiego - Aleje Jerozolimskie - Grójecka - al. Krakowska - P+R Aleja Krakowska
Przystanki[]
Kawęczyńska-Bazylika
Kawęczyńska-Bazylika
Wojnicka
Zajezdnia Praga
Dworzec Wschodni (Kijowska)
Kijowska
Aleja Zieleniecka
Rondo Waszyngtona
Rondo Waszyngtona
Most Poniatowskiego
Muzeum Narodowe
Krucza
Centrum
Dworzec Centralny
Plac Starynkiewicza
Plac Zawiszy
Ochota-Ratusz
Plac Narutowicza
Wawelska
Och-Teatr
Bitwy Warszawskiej 1920
Hale Banacha
Dickensa
Korotyńskiego
PKP Rakowiec
Włochy-Ratusz
Hynka
Krakowiaków
Lipowczana
Instytut Lotnictwa
P+R Aleja Krakowska
P+R Aleja Krakowska
Linki zewnętrzne[]
- Szczegółowa historia linii 7 w latach 1908-1939
- Szczegółowa historia linii 7 w latach 1940-1944
- Szczegółowa historia linii 7 po 1945 roku